Magda Narożna jest znaną wokalistką zepsołu "Piękni i Młodzi". Założyła go razem ze swoim byłym mężem Dawidem Narożnym w 2012 roku. Za rok opublikowali na portalu YouTube teledyski do piosenki „Niewiara” i „Kocham się w Tobie”, które uzyskały po kilkadziesiąt milionów wyświetleń.

Czy to prawda, że ​​para królewska przygotowuje się ponownie do zostania rodzicami?

W czerwcu 2014 roku wydali album “Niewiara”, a we wrześniu opublikowali teledysk do utworu „Ona jest taka cudowna”, który otrzymał ponad 70 mln wyświetleń. W 2019 roku Magda Narożna rozwodzi się ze swoim mężem Dawidem Narożnym, który później zostaje całkowcie wycofany z zespołu. Obecnie jest związana z Krzysztofem Byniakiem.

Magda Narożna pokazała się bez makijażu

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

W swoich mediach społecznościowych, gdzie Narożna jest bardzo aktywna, Madzia zaprezentowała się całkiem bez makijażu. Na sobie nie miała ani grama make-upu. Uśmiechnięta i szczęśliwa Magda Narożna uśmiecha się do swoich fanów.
 
Po kolejnym dniu wspaniałej pracy z uśmiechem życzę Wam miłego wieczoru -napisała gwiazda.

Pod zamieszczonym postem oczywiście nie zabrakło komentarzy od fanów piosenkarki:
 
Wspaniale wyglądasz.
Madziu jesteś najlepsza.
Piękna Madzia.
Słoneczko prześlicznie.
Naturalnie i odważnie.
 
Kobiety, które poświęciły trochę czasu dla siebie i odwiedziły salon kosmetyczny. Przygotowaliśmy dla Was wybór zdjęć najzwyklejszych kobiet przed i po wizycie w salonie kosmetycznym, wygląd, a nawet zmieniły się ich oczy. Anna ma własny biznes, ale większość życia poświęciła pracy, zapominając o sobie. Stylistka była w stanie przypomnieć jej, że nadal jest piękną kobietą.
Więcej ciekawych artykułow na kolezanka.com