Maja Hyży w lipsu 2020 urodziła swoje trzecie dziecko, córkę Antoninę. Od pierwszego związku z Grzegorzem Hyży piosenkarka ma dwóch synów. Teraz znajduje się w szczęśliwym związku ze swoim nowym partnerem Kondradem, jego zdjęcia możemy zobaczyć jedynie na profilu instagramowym samej Mai. 

Odważne słowa Marzeny Rogalskiej w „Pytanie na śniadanie”. Niektórym może się to nie spodobać

Wokalistka każdy dzien cięszy się ze swojego macierzyństwa. W swoich social mediach aktywnie pokazuje zdjęcia ukochanej córeczki. Ostatnio gwiazda postnowiła pochwalić się pięknym pokoikiem swojej małej pociechy. Na zdjęciu widzimy Tosię w drewnianym łóżku.

Nie wiem kiedy ten czas uciekł. Mam wrażenie, jakbym niedawno szykowała dla Tosi jej pierwsze łóżeczko, jej pierwszą zabawkę, składała pierwsze bodziaki do szafy. A to już prawie 7 miesięcy za Nami. Zabieramy się za rozkręcanie tego cudownego łoża od @woodiessafedreams a skręcamy nowe, już znacznie większe również od Nich. 

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Antek Królikowski chce wrócić się do Joanny Opozdy? Już od miesiąca jest widywany pod jej blokiem

W pokoiku tak samo widzimy obrazek na ścianie, czy okrągły dywanik pleciony ze sznurka. Pokój jest jasny i przytulny. A jak wam się podoba pokoik małej księżniczki Tosi?

Agnieszka Kaczorowska chwali się ciążowym brzuszkiem. Z okazji Dnia Pączka Kaczorowska postanowiła podzielić się z fanami wyjątkowym zdjęciem. Na foto pozuje w długiej, obcisłej sukience, trzymając w rękach pączek. Ale cała uwaga skupiona jest na jej ciążowe krągłości. O tym szczegółowo możesz przeczytać TU

Więcej ciekawych artykułow na kolezanka.com