Anita Lipnicka to polska piosenkarka, autorka tekstów i modelka. Miała w swoim życiu wszystko: i wielką sławę, i miłość, i rozstanie i nawet śmiertelną chorobę. Po rozstaniu z Johnem Porterem pozostała sama ze swoją córką. Obecnie obok siebie ma swojego ukochanego mężczyznę, Marka, który w pełności nadaje się do wszystkich parametrów. Z nim w 2016 roku wzięła ślub!

Internauci dopytują Tomasza Kammela, czy odejdzie z TVP. Dziennikarz zabrał głos

Kiedy ujrzałem Anitę po raz pierwszy, jeszcze zupełnie nic o niej nie wiedząc, od razu poczułem, że jest tą jedyną. Nigdy wcześniej nie czułem się w ten sposób. (…) Wciąż poznaję jej twórczość. Ta muzyka mnie dotyka, zupełnie nieważna jest bariera językowa, choć najważniejsze słowa - takie jak „miłość” rozpoznaję -powiedział jakoś Mark Gray na łamach Vivy. 

Anita Lipnicka opublikowała zdjęcie ze swojego ślubu

Chociaż rocznica ślubu wypada na wrzesień, piosenkarka postanowiła teraz wspomnieć swoją ceremonię ślubną. Na Instagramie gwiazda opublikowała romantyczne zdjęcie ze swoim ukochanym Markiem. 

Popularne wiadomości teraz

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Meryl Streep zachwycona polską aktorką. Według niej, powinna dostać Oscara

Rany, co ja bym dała żeby tam wrócić! W tamto miejsce, tamten moment... Wzięłam ślub w życiu raz a porządnie! -napisała Lipnicka. 

Fani zwróciły uwagę na niezwykłą suknię Anity, miała ona liliowy kolor. Pod zamieszczonym postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów gwiazdy:

Samych pomyślności, milosci

Sukienka i ten bukiecik - MIODEK!!!!!!!😘

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia😍❤

Piękna i rycerz

Aww cudownie

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com