Anna Mucha jest znaną polską aktorką. Swoją największą rozpoznawalność zdobyła po serialu "M jak miłość". Kilka lat temu znajdowała się w związku z polskim dziennikarzem Kubą Wojewódzkim. Po czterech latach, one się rozstali. Ma dwóch dzieci: Stefanię i Teodora z Marcelem Sorą. Obecnie obok siebie Mucha ma nowego mężczyznę. Im jest polski aktor Kuba Wons. 

Małgorzata Rozenek zdobyła się na szczere wyznanie. Jeszcze żadna celebrytka nie zrobiła tego co ona

Anna Mucha pokazała zdjęcie z partnerem

Otwarcie Mucha nie opowiada o swoim życiu prywatnym. Nawet kiedy rozstała się w ojcem swoich dzieci, Marcelem Sorą, do dziś nie zdradziła, co stało prawdziwą przyczyną ich rozwodu. Obecnie bardzo szczęśliwie się czuje obok nowego partnera Kuby. 
 
Ostatnio z okazji Walentynek aktorka postanowiła się podzielić wspólnym zdjęciem z ukochanym. 
"Czy w zimowy, mroźny wieczór, przed kominkiem może być coś bardziej HOT niż... ... 😈 Grzaniec Galicyjski z papryczka chili 😜 ?!? Im bliżej Walentynek tym coraz bardziej pikantnie 💋 "- napisała Ania.
 
Klaudia Halejcio na wspólnym zdjęciu z przyjaciółką. Ciążowy brzuszek aktorki jest coraz większy. Klaudia Halejcio ostatnio poinformowała o tym, że po raz pierwszy zostanie mamą. W swoich mediach społecznościowych aktorka opublikowała miłe zdjęcie z partnerem, który trzyma w rękach badania USG. Na twarzy samej Klaudii panuje wielki uśmiech. W wieku 30 lat aktorka po raz pierwszy dowie się, co to znaczy macierzyństwo. 
 
Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com