Znany polski piosenkarz Michał Szpak otrzymał swoją wielką rozpoznawalność po tym, jak pojawił się w programie "X Factor". Wtedy zdobył drugie miejsce i bardzo zapamiętał się swoją niezwykłą stylizacją. Właśnie po tym momencie zaczęła się jego wielka kariera muzyczna. Szpak zawsze ubiera się w ekstrawaganckie stroje, maluje paznokcie na czarno i nigdy nie zmienia fryzury, ma długie, falujące włosy. 

Dagmara Kaźmierska dodała wzruszający wpis o swoim synu

Michał Szpak ma krótkie włosy?

Tak przyzwyczailiśmy do długich włosów Szpaka, że ciężko nam uwierzyć, jakby wyglądał z krótkim strzyżeniem. Jednak fryzjer Łukasz Urbański nam to pięknie zademonstrował. W swoich social mediach za pomocą grafiki pokazał Szpaka z krótkimi włosami. Co ciekawie, w ankiecie zamieszczonej pod fotografią, aż 74% osób zagłosowało, aby Michał Szpak obciął swoje włosy! Czy może kiedyś artysta odważy się na to?

Jolanta Kwaśniewska przekazała przykre informacje

Popularne wiadomości teraz

Dziennikarka Monika Richardson o szansach na powrót do siebie po rozstaniu z Konradem. „Mamy opiekę naprzemienną”

Paulina Smaszcz ujawnia prawdę o rozwodzie z Maciejem Kurzajewskim. "Ja nie mam zgody"

Magdalena Narożna przekazała smutną wiadomość. „Staram się uśmiechać”

Małgorzata Rozenek-Majdan pożegnała syna. Nie może uwierzyć, jak to się stało. "Jeszcze niedawno nosiłam na rękach i przytulałam"

Michał Szpak ma krótkie włosy
Michał Szpak ma krótkie włosy

Łukasz Urbański często lubi pokazywać przerobione fryzury polskich gwiazd. Tan, na przykład, Magdzie Gessler przefarbował włosy na ciemno, Ewa Farna była w blondzie i z doczepami, a Marcina Prokopa ogolił na łyso!

Więcej ciekawych artykułow na kolezanka.com