Paulina Krupińska jest polską modelką i prezenterką telewizyjną. Miss Polonia 2012, uczestniczka Miss Universe 2013, prezenterka TVN Style, od 2020 roku jest współprowadzącą program Dzień dobry TVN.

Justyna Żyła ma nowego członka w rodzinie! Pochwaliła się intrygującym zdjęciem

Prowadziła także inne programy, takie jak: Sekrety Doliny InkówWychować i nie zwariować, a także miała własny cykl w Pytaniu na śniadanie oraz uczestniczyła w programie Dance Dance Dance. Od 5 marca 2020 współprowadzi poranny program Dzień dobry TVN w parze z Damianem Michałowskim.

Paulina Krupińska: archiwalne zdjęcie 

Ostanio na InstaStories gwiazda pochwaliła się archiwalnym zdjęciem. To były czasy, gdy modelka uczestniczyła w konkursie Miss Universe. Na fotografiach widzimy ją w dwóch sukienkach: w czerwonej z głębokim dekoltem i w beżowej kreacji. 

Instagram Paulina Krupińska
Instagram Paulina Krupińska

Jak myslicie, czy Krupińska z tych czasów bardzo się zmieniła?
 
Tak samo czytaj o tym, jak Marzena Rogalska udzieliła wywiadu po odejściu z TVP. Rogalska po raz pierwszy udzieliła wywiadu po odejściu z telewizji. W rozmowie z Beatą Sadowską wspominała swoją pracę i kolegów. Fragment nagrania możemy zobaczyć na Instagramie Sadowskiej. "Byłam tak zmęczona i zapracowana, że odkrywałam, że potrzebuję bardzo daleko wyjechać, żeby wreszcie usłyszeć własne myśli" -zaczęła. Kontynuację możesz przeczytać TU

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com