Marzena Rogalska polska dziennikarka i prezenterka. Ostanio poinformowała o tym, że odchodzi z Telewizji TVP, z którą wspólpracowała całe 12 lat. Taka decyzja najprawdopodobniej wynikła z powodu ostatniej sytuacji, która wydarzyła się w Polsce, a właśnie protestu Media bez wyboru, gdzie niezależne polskie media zjednoczyły się i razem sprzeciwiły pomysłowi Ministerstwa Finansów, który chce nałożyć nową składkę reklamową. O tym szczegółowo możesz przeczytać w naszym artykule. 

Rogalska po raz pierwszy udzieliła wywiadu po odejściu z telewizji. W rozmowie z Beatą Sadowską wspominała swoją pracę i kolegów. Fragment nagrania możemy zobaczyć na Instagramie Sadowskiej. 

Małgorzata Ostrowska-Królikowska uczciła urodziny Antka. Aktorka opublikowała zdjęcie syna z dzieciństwa

"Byłam tak zmęczona i zapracowana, że odkrywałam, że potrzebuję bardzo daleko wyjechać, żeby wreszcie usłyszeć własne myśli" -zaczęła.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Na nagraniu Rogalska wspomina swoją pracę w telewizji. 

Na usta ciśnie mi się słowo nieeleganckie, że jeszcze nie spiczniałam, o, takie słowo mi się ciśnie, że jeszcze nie jest ze mną tak źle, że daje sobie prawo do przyjemności. Będę szczęśliwa, jeśli będę się nagradzać. Ale wiecie co, to jest niebywałe, Sadzia (Beata Sadowska przyp.red.), że my tyle lat pracujemy w tym zawodzie, a ja zawsze mam takie poczucie, że ja jednak mam więcej do powiedzenia po drugiej stronie" -powiedziała Marzena Rogalska.

Dagmara Kaźmierska dodała wzruszający wpis o swoim synu

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów:

Marzenka jest jedna, jedyna!

Nie mogę się doczekać!

Świetnie jest odkrywać Panią Marzenkę na nowo

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com