Małgorzata Ostrowska -Królikowska w lutym 2020 roku przeżyła tragedię. Pochowała swojego ukochanego męża, Pawła Królikowskiego. Zmarł on, przegrywając walkę z ciężką chorobą nieurologiczną. Wcześniej w rozmowie z mediami, aktorka mówiła o tym, że wszystko w domu jej bardzo przypomina ukochanego męża:

Wszystko mi go przypomina. Do tej pory wiszą w szafie jego ubrania. Jeszcze do niedawna na krześle leżała przerzucona przez oparcie jego kamizelka. W końcu oddałam ją jego ojcu. "Tata, weź tę kamizelkę i płaszcz" - poprosiłam. Ucieszył się, że ma rzeczy po ukochanym synu. Czasem Marcyśka zakłada za obszerne na nią swetry Pawła, fajnie w nich wygląda. Nie potrafię rozstać się z jego rzeczami -mówiła w "Świecie kobiety".

Pamiętacie Alinę z „Miodowych lat”? Agnieszka Pilaszewska przeszła wielką metamorfozę

Małgorzata w ten trudny czas nie była sama. Wspierali ją i pomogali dorosłe dzieci. Najstarszy syn Antek przejął rolę głowy rodziny. 

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Poznajesz osobę na tym zdjęciu? Dziś zna ją każdy, lecz nie wszyscy darzą ją sympatią

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Małgorzata Ostrowska-Królikowska opublikowała archiwalne zdjęcie syna Antka

Niedawna Antek Królikowski obchodził swoje urodziny. Z tej okazji jego matka Małgorzata postanowiła opublikować archiwalne zdjęcie z dzieciństwa swojego ukochanego syna. Mały Antek pozuje ze swoim bratem. Do tego dołączyła jeszcze jedną fotografię, gdzie syn pozuje z psem Klasykiem, a za nim znajduje się portret Pawła Królikowskiego.

Antoni Paweł pierworodny syn, starszy brat, przyjaciel, radości i szczęścia, niech każdy dzień będzie spełnieniem #urodziny #rodzina #miłość #2021 – skomentowała zdjęcie Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

antek królikowski z bratem
antek królikowski z bratem

antek królikowski
antek królikowski

Dagmara Kaźmierska dodała wzruszający wpis o swoim synu

Fani oczywiście zostawiły swoje komentarzy z gratulacjami:

Z twarzy cały tata! Wszystkiego dobrego dla Antka.

Wszystkiego najlepszego Antku! Dużo radości, miłości, sukcesów zawodowych i oczywiście zdrówka, bo to najważniejsze. Sto lat. A fotografie? Są genialne.

Przepiękne zdjęcia. Najlepszego dla syna, sto lat.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com