Lady Gaga nie miała szczęścia w miłości. Media długo informowały o jej rzekomym romansie z Bradleyem Cooperem oraz intensywnej relacji z Danem Hortonem . Ponad rok temu pojawiły sie informacje, że Lady Gaga jest w szczęśliwym związku z Michaelem Polansky. Jest on inwestorem oraz przedsiębiorcą. Studiował na Harvardzie. Pracuje w Grupie Parker, instytucie badawczym, który zajmuje się opracowaniem nowych terapii immunologicznych w walce z rakiem.

Wiemy dlaczego Agustin Egurrola przeszedł do TVP

Według tabloidów Lady Gaga miała nadzieje wejść w Nowy Rok jako narzeczona. Była pewna, że pierścionek zaręczynowy dostanie w Wigilię. Niestety tak się nie stało. Podobno Gaga powiedziała partnerowi, że jest gotowa na kolejny krok, jednak on nie jest tego pewien.Rzekomy kolega Gagi wypowiedział się o całej sytuacji:

Michael jest zakochany on nie wykluczył, że wezmą ślub. Jednak postępuje ostrożnie, zwłaszcza po tym, jak Gaga dała mu ultimatum – albo ślub, albo zerwanie. Michael nie lubi jak się stawia go w takiej sytuacji.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Mimo, że Partner Gagi czuje presje, póki co nie oświadczył się piosenkarce. Ciekawi jesteśmy czy uda sie im przetrwać tą sytuacje.

 

 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com