Lady Gaga nie miała szczęścia w miłości. Media długo informowały o jej rzekomym romansie z Bradleyem Cooperem oraz intensywnej relacji z Danem Hortonem . Ponad rok temu pojawiły sie informacje, że Lady Gaga jest w szczęśliwym związku z Michaelem Polansky. Jest on inwestorem oraz przedsiębiorcą. Studiował na Harvardzie. Pracuje w Grupie Parker, instytucie badawczym, który zajmuje się opracowaniem nowych terapii immunologicznych w walce z rakiem.

Wiemy dlaczego Agustin Egurrola przeszedł do TVP

Według tabloidów Lady Gaga miała nadzieje wejść w Nowy Rok jako narzeczona. Była pewna, że pierścionek zaręczynowy dostanie w Wigilię. Niestety tak się nie stało. Podobno Gaga powiedziała partnerowi, że jest gotowa na kolejny krok, jednak on nie jest tego pewien.Rzekomy kolega Gagi wypowiedział się o całej sytuacji:

Michael jest zakochany on nie wykluczył, że wezmą ślub. Jednak postępuje ostrożnie, zwłaszcza po tym, jak Gaga dała mu ultimatum – albo ślub, albo zerwanie. Michael nie lubi jak się stawia go w takiej sytuacji.

Popularne wiadomości teraz

Dziennikarka Monika Richardson o szansach na powrót do siebie po rozstaniu z Konradem. „Mamy opiekę naprzemienną”

Paulina Smaszcz ujawnia prawdę o rozwodzie z Maciejem Kurzajewskim. "Ja nie mam zgody"

Marcin Hakiel przekracza granice. Zdradza intymne szczegóły małżeństwa z Cichopek. Czego żałuje

Justyna Kowalczyk z synem w górach. Syn sportsmenki ma wielki talent . "Życie poza schematami"

Mimo, że Partner Gagi czuje presje, póki co nie oświadczył się piosenkarce. Ciekawi jesteśmy czy uda sie im przetrwać tą sytuacje.

 

 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com