Joanna Krupa od wielu lat zawodowo zajmuję się modelingiem. W 2018 roku Asia stanęła na ślubnym kobiercu. Wybrankiem jej serca jest amerykański przedsiębiorca Douglas Nunes. W 2019 roku para powitała córkę Ashę Leigh. Od tego czasu całe social media Krupy zostały wypełnione zdjęciami małej dziewczynki. Joanna relacjonuje od samego początku wszystko, co jest związane z córką: od samych narodzin do dziś. 

Agnieszka Kotońska z GoggleBox już tak nie wygląda! Celebrytka całkiem zmieniła swój wizerunek

Poza zdjęciami córki, modelka tak samo wrzuca swoje własne zdjęcia. Czasami lubi wracać się do tych czasów, gdy aktywnie zajmowała się modelingem. Ostatnio podobny kadr pojawił się na jej Instagramie. W krótkich spodenkach i topie Krupa spaceruje po ulicy.   

Once upon a time in 2017 #throwback (Dawno, dawno temu w 2017 #throwback) -krótko napisała Joanna Krupa.

Popularne wiadomości teraz

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

15-letnia córka Natalii Kukulskiej podbija internet swoją urodą. Anna Dąbrówka ma wielkie podobieństwo ze swoją mamą

Oczywiście pod zamieszczonym zdjęciem nie zabrakło komentarzy od fanów Krupy:

ŁAŁ!!!! Jesteś oszałamiający, mój słodki przyjacielu!, To niesamowite zdjęcie niesamowitej kobiety,  Pieknaaaa, Obłędnie piękna !!! Uwielbiam. 

Wcześniej w rozmowie z mediami 40-letnia Joanna Krupa przyznała się, co jej pomaga wyglądać zawsze tak pięknie i młodo. W szczególności modelka zdradziła, jak dba o swoją cerę. 

Dziewczyny ciągle pytają się mnie, jak dbam o cerę. Od zawsze powtarzam, że najważniejsze jest nawilżanie! Nie można przesuszać skóry! – mówi nam. – Nauczyła mnie tego ciocia mojej mamy. Mówiła, by dawać wazelinę na twarz i ja nakładam ją przed snem. Smaruję wazelinę pod oczami i to naprawdę czyni cuda. Kobiety często o tym zapominają. Do tego stosuję zabiegi chińskiej medycyny i łykam zioła. To mój sekret – powiedziała Joanna Krupa w rozmowie z "Faktem".

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com