Małgorzata Rozenek-Majdan to najbardziej znana celebrytka w polskim show-biznesie. Po raz pierwszy w mediach pojawiła się w 2007 roku. Wtedy zagościła w programie Zacisze gwiazd na antenie TVP. W latach 2012-2014 stała prowadzącą programu Perfekcyjna pani domu, który był emitowany na TVN.

15-letnia córka Natalii Kukulskiej podbija internet swoją urodą. Anna Dąbrówka ma wielkie podobieństwo ze swoją mamą

Dalej kontynuowała współpracę z tą stacją. W czerwcu 2020 roku Małgosia po raz trzeci stała mamą. Na świat pojawił się synek Henio. Chłopczyk stał pierwszym dzieckiem dla Radka Majdana, jak Małgorzata ma dwóch synów od poprzedniego związku z Jackiem Rozenkiem. 

Małgorzata Rozenek -Majdan zamierza zrobić kolejną operację plastyczną

Ostatnio Małgorzata stała bohaterką programu Rozenek cudnie chudnie, który od początku lutego możemy oglądać na antenie TVN Style. Tam pokazuje jak po narodzinach swojego trzeciego dziecka, dba o swoje ciało i wygląd. W jednym z odcinków zdradziła, że miała dwukrotny zabieg powiększenia biustu.
 
Radzio mnie już poznał z powiększonym biustem, ale potem jeszcze sobie powiększyłam. Radzio nie chciał, żebym to robiła, ale ja sobie ubzdurałam, że chcę. I tak Bogu dzięki zrobiłam mniej, bo mam bardzo mądrego lekarza -mówiła.
Teraz celebrytka planuje kolejny zabieg! Jeszcze raz powiększyć swój biust? Właśnie nie. Odwrotnie, zmniejszyć!
 
Teraz wrócę do tego momentu, w którym byłam jak Radosław mnie poznał. Już mi się znudził taki duży biust.
 
Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com