Aktorka Agnieszka Włodarczyk w swoim wieku 40 lat wygląda bardzo młodo i zadbanie. W lipcu 2020 roku pokazała swojego partnera. Im okazał się sportowiec Robert Karaś. Po tym coraz więcej pokazywała romantyczne zdjęcia z rajskiej plaży, gdzie odpoczywała razem ze swoją miłością. Po jakimś czasie ogłosiła o tym, że jest w ciąży. Na Instagramie opublikowała fotkę, gdzie pozuje razem ze swoim ukochanym, który trzyma się za ciążowy brzuch aktorki. 

Zdenerwowany Dawid Narożny mówi o swojej byłej żonie: "Może w końcu udzieli zgody na rozwód kościelny?"

Ostatnio Włodarczyk i Karaś znów postanowiły wyjechać na urlop. Na Instagramie Włodarczyk znów pojawiły się śliczne zdjęcie w jej błogosławionym stanie. Między innymi aktorka pozuje w bikini trzymając się za swój ciążowy brzuszek. Fotkę oznaczyła jedynie serduszkiem. 

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

"Jak cudnie. Bardzo się cieszymy, że się Pani tak dobrze czuje i przy tym wygląda tak kwitnąco", "Gratulacje, wszystkiego dobrego i dużo zdrowia!", "Agnieszko, ciąża ci pięknie służy", "Rośnijcie zdrowo", "Piękny czas dla kobiety, jeśli tylko samopoczucie jest dobre trzeba się delektować" -pisali zachwyceni internauci. 

Ewa Chodakowska: archiwalne zdjęcia. Jak wygladała polska trenerka w dzieciństwie i młodości?

Zdjęcie skomentowali tak samo i polskie celebryci. 

"Jezzuuuuu jak sweetaśnie, aaaaa cudo" - napisała Maria Konarowska. 

"OMG, jak pięknie" -skomentowała Ania Wendzikowska. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com