Oliwia Bieniuk, czyli najstarsza córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka, nie ukrywa, że swoją przyszłość pragnie związać z aktorstwem. Już dziś dziewczyna może pochwalić się niemałą popularnością.

Lewandowska dodała wpis na temat depresji

Jest też bardzo ładna, co z pewnością nie zaszkodzi jej w potencjalnej karierze oraz ma też za sobą już pierwszą rolę aktorską, występując w filmie Reżysera Życia, który za darmo można obejrzeć na YouTube

Oliwia często bierze udział w różnych kampaniach reklamowych. Na Instagramie młodej gwiazdy polskiego show-biznesu można zobaczyć mnóstwo zdjęć z sesji zdjęciowych. Trzeba się przyznać, że dziewczynka dobrze radzi sobie w roli modelki! Czeka na nią wspaniała przyszłość!

Zobacz galerię zdjęć pięknej Oliwii Bieniuk:

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Wcześniej pisaliśmy, jak modelka Joanna Krupa pochwaliła się archiwalnym zdjęciem z 2017 roku. Poza zdjęciami córki, modelka tak samo wrzuca swoje własne zdjęcia. Czasami lubi wracać się do tych czasów, gdy aktywnie zajmowała się modelingem. Ostatnio podobny kadr pojawił się na jej Instagramie. W krótkich spodenkach i topie Krupa spaceruje po ulicy.   

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com