Justyna Żyła jest to była żona skoczka narciarskiego Piotra Żyły. Razem byli przez 12 lat. Owocem ich związku są dwójka dzieci: córka Karolina i syn Jakub. Po takim dość długim związku para się rozstała. Sportowiec spotkał inną kobietę, która skradła mu serce. Po rozstaniu Justyna przez długi czas nie mogła się opamiętać. Nawet w swoich social mediach publicznie wypowiadała się negatywnie o swoim mężu.   

Agnieszka Kaczorowska zamieściła słodki kadr. Na nim mała Emilka słodko całuje brzuszek mamy

Ten Wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie i dzieci, bo nie potrafi żyć w rodzinie (...) Moje dzieci nie będą płakać przez kogoś... przez człowieka, który jest ich ojcem. Starałam się... najbliższe mi osoby wiedzą, jak się staram i robię wszytko, żeby moje dzieci miały się jak najlepiej i w jak najmniejszym stopniu odczuły obecna sytuację - pisała na Instagramie. 

Justyna Żyła pokazała archiwalne zdjęcie

Justyna Żyła jest bardzo aktywna w social mediach. Ze zdjęć Instagrama widzimy, jak celebrytka bardzo lubi gotować. Często pokazuje zdjęcia dań, które wyglądają bardzo apetycznie. Nie brakuje tak samo jej własnych foto. 

Ostatnio pochwaliła się kadrem, kiedy była jeszcze małą dziewczynką. W opisie złożyła życzenia swojej przyjaciółce, która świętowała urodziny:

To z Nią wypaliłam pierwszego papierosa, wypiłam pierwsze piwo, przez nią 15 lat nie jadłam niczego, co by pachniało kokosem, ale to ona wysłuchiwała moich wywodów, problemów o zakochaniach itd." -napisała.

Weronika Rosati chwali się selfie z amerykańską gwiazdą. Kadr robi wielkie wrażenie!

Pod zdjęcie pojawiło się mnóswo komentarzy od fanów. Większośc zobaczyli wielkie podobieństwo z jej córką Karoliną: "Córka to czysta kopia mamy.. ", "Niesamowite jak Karolinka jest podobna do małej Mamy", "Karolinka to cała mamusia", "Ty jesteś w białej bluzce? Jeśli tak to Karolinka to twoja kopia".

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com