Tomasz Kammel to popularny polski dziennikarz, prezenter, scenarzysta. Swoją karierę dziennikarską zaczął prowadzając audycje radiowe w Muzycznym Radiu FM. Później zaczął pracować w stolicy w Radio Wawa. Od 1997 roku jest związany z Telewizją Polską. Od tego czasu zaczął prowadzać takie programy jak: A normalnie o tej porze, Pytanie na śniadanieThe Voice of PolandTylko Ty!The Voice KidsDance Dance DanceThe Voice Senior.

Mało kto wie kim jest ojciec dzieci Maryli Rodowicz

Tomasz Kammel opublikował archiwalne zdjęcie sprzed 20 lat

Na Instagramie dziennikarza pojawiło się zdjęcie, które było zrobione blisko 20 lat temu. Na nim młody Kammel pozuje z muzykiem Norbertem Dudzikiem. W opisie wspomina Izabelę Krzan, która obecnie zastępuje Marzenę Rogalską z "Pytanie na śniadanie":

Hej @izabellakrzan, zgadnij ile miałaś lat, gdy Twoi koledzy z pracy robili sobie to zdjęcie -napisał. 

Popularne wiadomości teraz

Magda Stużyńska mieszka jak w pałacu. Jej dom jest po prostu przepiękny

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Agnieszka Kaczorowska zamieściła słodki kadr. Na nim mała Emilka słodko całuje brzuszek mamy

Pod postem pojawiły się nie zbyt przyjemni komentarzy. 

To już nie Marzenka a Iza? Szybka zmiana frontu widzę.

Następny pupilek TVP 2

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Dominika Tajner opowiada o swoim nowym partneru. Dominika Tajner urodziła się 7 marca 1979 roku. Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunkach: Turystyka i Rekreacja oraz Odnowa Psychosomatyczna. Od 2012 roku była żoną Michała Wiśniewskiego (wokalisty zespołu Ich Troje). Rozstała się z nim w 2019 roku. Kontynuację możesz przeczyta w naszym artykule. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com