Robert Lewandowski to polski piłkarz, występujący na pozycji napastnika w niemieckim klubie Bayern Monachium oraz w reprezentacji Polski, której jest kapitanem. Zdobywca ponad 500 goli w seniorskich rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych. Prywatnie jest związany z Anną Lewandowską. Z nią ma dwóch córek: Klarę i Laurę. Lewandowski jest bardzo aktywny w swoich social mediach. Chociaż często możemy zobaczyć zdjęcia z jego pracy, nie brakuje tak samo fotografji kochanej rodziny. 

Ewa Mrozowska-Kozłowska zmieniła kolor włosów. Nie każdy jest zachwycony przemianą

Wcześniej w rozmowie z mediami Robert dzielił się tym, jakim jest szczęśliwym ojcem.

(Tacierzyństwo - przyp. red.) to wspaniałe uczucie, wielkie szczęście tym bardziej, że młodsza Laura zaczyna raczkować. To też jest już ten okres, gdy wracam do domu i słyszę, jak ktoś szybko tupta do mnie, żeby mnie zobaczyć. Zawsze gdy wracasz do domu i widzisz uśmiech dzieci niezależnie od tego, czy wygrałeś, czy przegrałeś mecz, to tego nie da się czasem opisać - mówił w "Dzień dobry TVN".

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Robert Lewandowski: słodki kadr z córką

Ania Lewandowska na InstaStory pochwaliła się miłym kadrem Lewandowskiego z córką Klarą. Razem wsiadali do windy. Dziewczynka była ubrana w różową kurteczkę i jasne spodnie, przytułała swoją zabawkę. Robert odwróćił się do niej, aby wziąć ją za rękę. 

robert lewandowski z córką klarą
robert lewandowski z córką klarą

"Ta nazwa jest absurdalna" . Monika Mrozowska o urlopie macierzyńskim.

Ania bardzo często lubi się dzielić tym, jak jej mąż bawi się z dziećmi. Tak, ostatnio pokazała, jak Robert bawi się z Laurą. Dziecko leży na kanapie i próbuje porozmawiać z tatą. Sam Robert czasami podnosi i opuszcza ją za ramiona, uśmiechając się do niej słodko.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com