W 2020 roku rodzina Lewandowskich miała sukces za sukcesem. Między innymi Robert został ogłoszony najlepszym piłkarzem roku, a także najlepszym sportowcem w Polsce. Ania sama realizuje swoją karierę jako trenerka fitness, codzinnie motywując kobiety na całym świecie do zmiany swojego życia.
 
Poza swoją pracą i obowiązkami małżeństwo tak samo nie zapomina o tym, aby poświęcać dużo czasu na wychowanie swoich dwóch małych córek: Klarę i Laurę. W swoich social mediach nie raz pokazywali rodzinne zdjęcia, na których one w fajny sposób spędzają czas ze swoimi dziećmi. Lewandowska razem ze swoją starszą córką nawet uprawia sport!

Jak Robert Lewandowski bawi się ze swoją córką Laurą?

Ostatnio na InstaStory Lewandowska pochwaliła się miłym nagraniem tego, jak jej mąż bawi się z córką Laurą. Dziecko leży na kanapie i próbuje porozmawiać z tatą. Sam Robert czasami podnosi i opuszcza ją za ramiona, uśmiechając się do niej słodko. 
Wcześniej w rozmowie z mediami piłkarz mówił o tym, jaką wielką motywacją dla niego są jego małe dziewczynki. 
 
Dzieci dorastają, widzisz, że masz wpływ na osoby, które kochasz i które są przy tobie. Cieszysz się ich szczęściem i uśmiechem każdego dnia. To jest bardzo duży bodziec i motywacja nie tylko w życiu prywatnym, ale przede wszystkim zawodowym -zdradził dla programu "Fakty po Faktach" na antenie TVN24.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com