Agnieszka Chylińska mocno chroni swoją prywatność. Na swoim profilu w mediach społecznościowych nie zamieszcza zdjęć i informacji o swoich bliskich. Od wielu lat związana jest z Markiem, z którym ma troje dzieci. 

Dodatkowo Chylińska, że jest piosenkarką tak samo jest pisarką. Wydała już kilka książek dla dzieci. Jedna z nich to "Anka Skakanka", która opowiada o niezwykłej dziewczynce. Ona jest bardzo ruchliwa i ma dużą wyobraźnię, ale jednocześnie nie lubi patrzeć ludziom w oczy i się przytulać. 

Michał Wiśniewski pokazał twarz swojej piątej żony! Pola Wiśniewska to prawdziwa ślicznotka!

Agnieszka Chylińska w długich, ciemnych włosach

Znany fryzjer gwiazd, Łukasz Urbański, bardzo lubi publikować w swoich mediach społecznościowych zdjęcia ich metamorfoz. Agnieszka Chylińska to kolejna postać, dla której fryzjer przygotował spektakularną metamorfozę. Między innymi pokazał, jakby piosenkarka wyglądała w długich, ciemnych włosach. 

Popularne wiadomości teraz

Czyścimy lustro mydłem do prania bez wody. Ta metoda była stosowana przez nasze babcie

Bliźniaki urodziły się w dwumiesięcznym odstępie. Jak wyglądają teraz

Kobieta nakarmiła uliczną kotkę, a następnie przygarnęła jej kocięta

Polskie piękności, które podbiły serca milionów widzów

Marzena Rogalska ma nową pracę! Czym się zajmuje dziennikarka po odejściu z TVP?

Wersja ciemne! Moje zdanie… Genialnie. A Wasze? -napisał. 

Instagram Łukasz Urbański
Instagram Łukasz Urbański

Jak wam się podoba Agnieszka w takim wydaniu?

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Blanka Lipińska pozuje z nową fryzurą! Obecnie pisarka znajduje się na odpoczynku w gorącym Meksyku, dokładnie w miejscu Tulum. Odpoczywa i relaksuje ze swoją przyjaciółką, Natalią Siwiec. Na Instagramie gwiazda chętnie publikuje zdjęcia oraz nagrania swojego odpoczynku. Kontynuację możesz przeczytać w naszym artykule. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com