Marzena Rogaklska ostatnio ogłosiła, że odchodzi z TVP. Telewizja, gdzie dziennikarka pracowała ponad 12 lat. Taka decyzja wynikła z powodu ostatniej sytuacji, która wydarzyła się w Polsce, a właśnie protestu Media bez wyboru, gdzie niezależne polskie media zjednoczyły się i razem sprzeciwiły pomysłowi Ministerstwa Finansów, który chce nałożyć nową składkę reklamową.

Blanka Lipińska pozuje z nową fryzurą! Po raz kolejny eksperymentuje nad swoim wyglądem

Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej. Chcę być z Wami w kontakcie, zaglądajcie tutaj, w każdy piątek od 14-stej do 18-stej będziemy się słyszeć w Radiu Złote Przeboje. Możemy się też zobaczyć w Teatrze Capitol, w spektaklu „Czy ty to ty”. Zapraszam Was również do podróży w czasie podczas lektury mojej najnowszej powieści „Czas tajemnic”. P.S. Jak widać, tytuł mojego ostatniego programu „Zacznij od nowa” okazał się proroczy. Bo pamiętajcie, że zawsze można zacząć od nowa -napisała Rogalska na Instagramie. 

Marzena Rogalska ma nową pracę?

Ostatnio Rogalska udzieliła szczerego wywiadu dla Beaty Sadowskiej, gdzie właśnie opowiadała o swoim odejściu z Telewizji. Gwiazda nie mogła powstrzymać łez.

Popularne wiadomości teraz

Bliźniaki urodziły się w dwumiesięcznym odstępie. Jak wyglądają teraz

Najlepsze polskie komedie w historii. Dziesięć najlepszych polskich filmów

Horoskop miłosny: Jak zdobyć serce mężczyzny, znając jego znak zodiaku

Sześć kobiet z różnych krajów, które urodziły po 50.

Byłam tak zmęczona i zapracowana, że odkrywałam, że potrzebuje bardzo daleko wyjechać, żeby wreszcie usłyszeć własne myśli.

Dorosłe córki Katarzyny Figury. Jak teraz wyglądają Kaszmir i Koko?

Jak się okazuje, w życiu Marzeny Rogalskiej nastąpił nowy etap. Prezenterka znalazła nowe zajęcie. Między innymi będzie współpracować w Beatą Sadowską. O tym sama Beata ogłosiła na swoim Instagramie:

Już w ten piątek wykłady Marzeny Rogalskiej na www.mentalist.pl, a w niedzielę o 21.00 widzimy się tu na LIVE’e.

marzena rogalska ma nową pracę
marzena rogalska ma nową pracę

Życzymy powodzenia w nowych przedsięwzięciach!

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com