
Agata Młynarska postanowiła radykalnie zmienić swoje życie i wraz z mężem zamieszkała w słonecznej Hiszpanii.
Kupili tam dom i adoptowali nowego członka rodziny.
Wzruszająca historia chirurga poruszyła cały świat
W październiku zeszłego roku pojechała na spotkanie z mężem do Hiszpanii.
Niedawno ukończył studia we Francji.
Popularne wiadomości teraz
„Publikuję osobiste nietypowe zdjęcie. Komentarze: ‘W pani wieku takich zdjęć nie wolno publikować.’ ‘Po co to pokazywać. Myśli że ma 16 lat." Z życia
Słowiańskie zaklęcia: na bogactwo, na zdrowie, na oczyszczenie domu
Modlitwa za naszych ukochanych rodziców
Żona zostawiła ukrytą kamerę. Po tym jak zobaczyła co robi jej mąż, natychmiast uciekła
Ale Agata Młynarska nie mogła nawet pomyśleć, że zostanie tam ... mieszkać.
„Praca online, konieczność mojej izolacji jako crohna, astmatyka, ryzyko zachorowania, wszystko przegadywane tysiące razy. I jedna nasza rozmowa nad ranem... A co, gdyby tu tak zostać na dłużej, zobaczyć siebie z dystansu, nauczyć się nowych rzeczy, języka, wyjść ze strefy komfortu?” – napisała kilka tygodni temu w sieci.
Kobiety nigdy nie myślały, że makijaż zrobi coś takiego
Agata i Przemysław mieszkają tam już pół roku, urządzili sobie przytulne gniazdo, a nawet adoptowali psa z hiszpańskiego schroniska.
Ich dom jest urządzony z miłością. Wszystkie detale w domu wykonane są z wysokiej jakości materiałów.
Jak ci się podoba nowy dom Agaty i Przemysława?
Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com