Kuba Wojewódzki jest powszechnie znanym polskim prezenterem, dziennikarzem w show-biznesie. Różnie się od wielu innych gwiazd, tym, że potrafi śmiać się z gwiazd przy tym, nie obrażając ich. Co właśnie robi w swoim programie Kuba Wojewódzki. Talk show.

Odmieniona Jola Rutowicz

Poza tym, jak inna współczesna gwiazda Kuba Wojewódzki aktywnie prowadzi swój Instagram, gdzie dzieli się wszystkimi nowościami swojego własnego życia. Tym razem zaskoczył naprawdę każdego!

Kuba Wojewódzki polski prezenter

Odpoczywając na wschodniej części morza karaibskiego, a konkretnie na Barbados, celebryta zamieścił ciekawy wpis, co szokowało większość jego fanów. Wystawiając zachwycający filmik rajskiego widoku, Wojewódzki podpisał:

Popularne wiadomości teraz

Kalendarz ślubny na 2021 rok: najlepsze i najgorsze daty na ślub

Nowe restrykcje w Polsce. Zaczynamy kolejny lockdown

Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

"Postanowienia noworoczne ~ Wolność, miłość, wyobraźnia… Poza tym 1. Córka (własna, nie czyjaś) 2. Nowe #lamborghini 3. Kanał na #youtube"

 

Niema co dziwić, pod postem pojawiłą się wielka iłość komentarzy:

Za robienie córki to się szybko zabieraj, byś się wyrobił w 2020 roku. Pozostałe to na luziku. Powodzenia w realizacji projektów noworocznych, zwłaszcza nr 1. Za całej siły trzymam kciuki za wszystkie postanowienia noworoczne. Racja Kuba, córki są kochane. Córeczki tatusiów. Powodzenia i trzymam kciuki za córkę, reszta to pikuś dla Ciebie. Często samochody są traktowane jak rodzina więc kilka córek w swoim garażu już znajdziesz. Patrząc na ten widok, to w razie czego mogę być córką, poświecę się"

Niepokojące doniesienia o partnerze wokalistki „Pięknych i Młodych”

Na razie jeszcze nie wiadomo, kim będzie matka córeczki, bo na dzisja Kuba Wojewódzki jest singlem. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com