Ryszard Rembiszewski znany w Polsce jako aktor, lektor, prezenter radiowy i telewizyjny. Swoją największą popularność zyskał po programie Studio Lotto, które prowadził przez ćwierć wieku (w latach 1983–2008), początkowo w Telewizji Polskiej, a następnie w Polsacie. Po tym zyskał przydomki "Pan Lotto". Pojawiał się tak samo w wielu programach telewizyjnych i radiowych w tym między innymi w: Świadectwie dojrzałościDzień Dobry TVNKawie czy herbacieMiędzy namiMinęła 20.

Małgorzata Rozenek i jej syn Henio dokonują audytu garderoby

Prawie dwa lata temu 72-letni prezenter wziął ślub ze swoją menedżerką, Elżbietą Martinez. 

- Taka miłość zdarza się raz. Żałuję, że tak późno połączył nas los. Ale trzeba się cieszyć, że jednak dał nam szansę być razem. Już myślałem, że będę sam. Ela nadała nadała mojemu życiu sens - zdradził Ryszard Rembiszewski w rozmowie z "Na żywo".

Popularne wiadomości teraz

"Co za zdrada, nie mam pojęcia, od kogo są te bukiety": byli dobroczyńcy, którzy powiedzieli mi o twoich podróżach

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

"Pobraliśmy się, gdy byłam już w siódmym miesiącu ciąży. Świętowaliśmy skromnie, tylko z najbliższymi. Po ślubie nie mieliśmy dokąd pójść"

"Płacić czesne, kupować rzeczy, mieć ślub, ale gdzie jest wdzięczność". Anna po raz pierwszy w życiu pomyślała o sobie i stała się samolubną matką

Teraz Ryszard ze swoją nową miłością wyprowadziły się z Polski i zamieszkali w Hiszpanii. Z mediów społecznościowych celebryta można zobaczyć, że zaczął nowe życie. 

Zapuściłem włosy, inaczej się odżywiam i funkcjonuję, bo mieszkam teraz na wybrzeżu Costa Blanca -powiedził w rozmowie z "Twoim Imperium". 

Życie w Hiszpanii bardzo mu się podoba. 

Do wszystkiego podchodzą beztrosko i bez nerwów, pomimo masek na twarzach uśmiechają się i pozdrawiają. Tutaj nikt tak nie pędzi jak w Polsce -dodał w wywiadzie.

Michał Wiśniewski opublikował słodkie zdjęcie z synkiem. Gwiazdor bardzo cieszy się z tacierzyństwa

Czy zamierza Ryszard Rembiszewski wracać się do Polski?

Jeśli otrzymam ciekawą propozycję, to przylecę, zrobię swoje i wrócę do Hiszpanii.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com