Michał Wiśniewski w swoim życiu był żonaty aż cztery razy. W związku z Mandaryną (Martą Wiśniewską) ma dwójkę dzieci: Xaviera Michała i Fabienne Martę. A owocem związku z Anną Świątczak to są dwie dziewczynki: Etiennette Annę i Vivienne Viennę. W 2019 roku rozstał się z Dominiką Tajner. Z nią Wiśniewski znajdował się w związku przez 7 lat. Obecnie piosenkarz ma obok siebie nową, już piątą żonę, Polę. Całkiem niedawna para powitała wspólnego synka Falco Amadeusa.

Karolina Małysz wzięła udział w zabawie. Odpowiedziała na pytania internautów

Michał Wiśniewski na słodkim zdjęciem z synkiem

Ostatnio w mediach społecznościowych Michała Wiśniewskiego można zobaczyć mnóstwo rodzinnych zdjęć. W sieci celebryta śmiało pokazuje zdjęcia swojej nowej żony Poli i małego synka Falco Amadeusa. Ostatnio wokalista zespołu "Ich Troje" pochwalił się słodkim, wspólnym zdjęciem ze swoją pociechą. Na foto szczęśliwy tatuś trzyma dziecko w nosidełku. 

Ten błogi stan kiedy Twój syn się uspokaja słuchając bicia twojego serca. ❤️❤️❤️🥰Serca ojca. Kto z Was chłopaki korzystał z nosidełka? (...) -napisał Michał Wiśniewski w opsie. 

Popularne wiadomości teraz

"Pewnego razu mężczyzna zasugerował, aby jego żona zamieszkała osobno. Był szczęśliwy, że może zacząć żyć sam, ale coś nie poszło tak, jak planował"

„Przez długi czas miałam żal do mojej byłej przyjaciółki, dopóki nie zobaczyłam jej zdjęć i wtedy wszystko stało się dla mnie jasne"

"Według standardów mojego męża nie robię wystarczająco dużo dla jego córki. Dlaczego uważa, że w ogóle powinnam coś robić"

„Moja żona postanowiła mnie zdradzić, myśląc, że się o tym nie dowiem, ale było dokładnie odwrotnie: nie chciałam, żeby tak się stało”

Mały Kacperek z "Rodzinki.pl". Aktor Mateusz Pawłowski ma teraz 17 lat. Jak wygląda?

Pod zdjęciem oczywiście nie zabrakło komentarzy od fanów celebryta:

No! I to jest prawdziwy ojciec który nie wstydzi się pokazać w nosidełku 😂. Wielki Szacunek Michale

Misiek, Ty wiesz Gamoniu, że zawsze walę szczerze i między oczy 😉 Zajebiście Ci pasuje to późne tacierzyństwo 

Super widok

Piękny widok ❤️

Wspaniały widok 🙂 Pozdrawiam serdecznie

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com