Życiem Marty Kaczyńskiej mocno się zainteresowali po katastrofie smoleńskiej w 2010 roku, gdzie zginęli jej rodzice: Maria i Lech Kaczyński. Później Marta napisze książkę "Moi rodzice", gdzie będzie wspominać swoich najdroższych osób. 

W życiu prywatnym Marta Kaczyńska była zamężna trzy razy. Pierwszym jej mężem był Piotr Smuniewski, drugim Marcin Dubieniecki, z którym Marta urodziła dwóch córek: Ewę i Martynę. A w 2018 roku Marta wzięła ślub z przedsiębiorcom Piotrem Zielińskim. Urodziła mu syna Stanisława Lecha. 

Jak mieszka Marta Kaczyńska?

Marta jest właścicielką dwóch lokali na Pomorzu – sopockiego mieszkania rodziców i luksusowego apartamentu w Gdyni. Posiada również mieszkanie w Warszawie. Tylko właśnie z mediów społecznościowych można zobaczyć, jak wygląda miejsce, w którym mieszka Kaczyńska. Na Instagramie często publikuje zdjęcia pokoi. 

Kinga Duda ma nowe zawodowe zajęcie. Rozpoczęła aplikacje!

Popularne wiadomości teraz

„Moja matka zamierzała poślubić swojego młodego kolegę. Zabroniłam jej tego i ukryłam jej paszport: dlaczego miałaby to zrobić”

„Mój mąż chciał rozwodu i podziału majątku, ale kiedy dowiedział się, że nic nas nie łączy, zmienił zdanie”

„Mój narzeczony powiedział, że odwiedza swoją siostrę, a potem dowiedziałam się, że nie są nawet spokrewnieni: teraz nie wiem, co robić”

"Muszę kupować najtańsze produkty, żeby moja matka nie dowiedziała się, ile zarabiam"

Warto zauważyć, że prawie na każdym zdjęciu znajduje się jej mały przyjaciel -piesek. 

Ze zdjęć tak samo można zrobić wniosek, że Marta Kaczyńska jest wielką wielbiecielką zwierząt.

Tak samo w mieszkaniu ma niewielką bibliotekę:

Agnieszka Pilaszewska obchodzi urodziny!

A tak wygląda łazienka:

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com