Nie dla kogo nie jest tajemnicą, że Brad Pitt przed tym, jak spotykać się z Angeliną Jolie, miał romantyczne relacje z Jennifer Aniston. W swoim czasie to była najpiękniejsza para Hollywoodu. Natomiast wszystko cudowne, kiedyś się kończy. Tak i skończyła się miłość Pitta i Aniston. Zamiast niej nową partnerką aktora stała seksowna Angelina Jolie.

Dominika Tajner jest w nowym związku

Pitt i Aniston

Ostatnio, a właśnie w niedzielny wieczór na gali Złotych Globów 2020  Brad Pitt i Jennifer Aniston pojawili się razem. Nie ściankach, niestety, razem nie pozowali, ale siedzieli bardzo blisko obok siebie. Natychmiast to zdjęcie obleciało cały internet.

Pitt i Aniston pojawili się razem

Popularne wiadomości teraz

Nowe restrykcje w Polsce. Zaczynamy kolejny lockdown

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

Pojawiły się plotki, że możliwe do pary wróciła miłość. Jednak, jeden komentarz Brada Pitta rozstawił wszystkie kropki nad I.

"Wpadłem po drodze na Jen, jest moją dobrą przyjaciółką. To już drugie ważne zjednoczenie w tym roku. Najpierw mówią, że się przyjaźnimy, a później, że łączy nas coś więcej"

Poza tym, dawni małżonkowie wpadli na after party. Seksowny Pitt pojawił się na niej sam, natomiast sama Aniston była ze swoją przyjaciółka, Jennifer Meyer, z czego możemy się dowiedzieć z Instagram hollywoodzkiej aktorki. Z imprezy aktorzy wychodziły oddzielnie.

Edyta Herbuś zaskoczyła fanów odważnym zdjęciem

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Renata Kaczoruk pokazała zdjęcie z nowym chłopakiem. Modelka Renata Koczaruk i dziennikarz Kuba Wojewódzki przez długi czas uważani, jako jedna z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Często pojawiały się nie tylko na ściankach, a i publicznie. Natomiast tak musiało się zdarzyć, że ich związek nie pzetrwał zbyt długo. Para rozstala się. O tym więcej czytaj w naszym artykule.