Daniel Martyniuk znany jest ze swoich wybryków i problemów z prawem, za które aktualnie pokutuje, pojawiając się systematycznie w sądzie. Z jednej z wizyt w tej instytucji portal Fakt opublikował nagranie, na którym słychać, ile miesięcznie zarabia syn Zenka Martyniuka.

8-letnia modelka i 13-letni bloger chwalą się „związkiem” w sieci. Publikują nawet zdjęcia z łóżka

Nie da się ukryć, że obserwując poczynania 32-latka, wydaję się, że Martyniuk swoją karierę opiera na "byciu synem gwiazdy disco". Nie wiadomo bowiem jaką szkołę skończył celebryta i czym się zajmuje zawodowo.

Według nagrania tabloidu Daniel Martyniuk zarabia 1-1,5 tysiąca złotych miesięcznie. Natomiast Zapytany, czy posiada jakiś majątek, mężczyzna podkreślił, że ma mieszkanie i samochód marki Porsche.

Popularne wiadomości teraz

"Moja córka robi wszystko, aby rozbić moją rodzinę, prawdopodobnie z powodu zazdrości: myśli, że powinnam być przy niej i to wszystko"

"Poszłam na randkę z bardzo miłym mężczyzną, byłam nim zafascynowana przez cały wieczór, dopóki czegoś nie zrobił"

"Moja synowa domaga się kredytu hipotecznego, mimo że mieszkamy we własnym mieszkaniu. Mówi, że myśli o mężu, ale ja jej nie wierzę"

"Mój mąż odmawia płacenia za edukację mojego syna, mówiąc, że płaci za swoją córkę: to twój problem i problem twojego byłego"

Syn Beaty Szydło porzucił kapłaństwo i zmienił nazwisko. Czym teraz się zajmuje?

Ciekawa sprawa, że osobę, która zarabia tak niewiele, stać na tak luksusowy samochód, prawda?

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com