Jak wiemy, sytuacja tam jest dramatyczna. Pożary, które goszczą tam już od września sieją niebywałe zniszczenie.

Australia walczy z rekordowymi upałami

Dotychczas od ognia zginęło już prawie pół miliarda zwierząt, a ich liczba na pewno się jeszcze zwiększy.

W wyniku popularyzowania trudnej sytuacji, z jaką zmaga się Australia, sławne osoby wykorzystują swoją popularność w szczytnym celu i zachęcają do wpłacenia datków na pomoc dla południowego kontynentu.

źródło: Instagram @m_rozenek

Popularne wiadomości teraz

Po raz pierwszy zostałam mamą, nie rodząc dziecka. 'Co mnie obchodzą cudze dzieci. Niech to matki się o nie martwią' – mówiłam i nie wytrzymałam

Polski show-biznes w żałobie. Gabriel Seweryn z "Królowych życia" nie żyje

Izabella Krzan pochwaliła się gorącym zdjęciem z łożka: "Hot!" zachwycają się fani

Małgorzata Rozenek-Majdan chwali się płaskim brzuchem. Trudno uwierzyć, że to mama trojkę dzieci

Radosław Majdan zdradza, jak wyglądały początki jego relacji z Małgosią

Do tego grona dołączyła też Małgorzata Rozenek, która zdecydowała się wesprzeć finansowo aż trzy fundacje na rzecz kraju walczącego z pożarami.

Do tego wielkiego czynu zachęciła też swoich fanów, publikując wymowną wypowiedź.

Ta katastrofa ekologiczna przyniosła śmierć wielu osobom (mówi się o 25 ofiarach śmiertelnych) i bardzo wielu zwierzętom (500 milionów) tysiące budynków spalonych, tysiące miejscowości pozbawionych prądu. Spłonął już obszar większy niż terytorium Belgii. Sytuacja jest dramatyczna. Musimy pomóc. To nasz obowiązek. - apeluje perfekcyjna

Zgadzacie się z Małgosią?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com