Kiedy Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz ogłosiły dla wszystkich, że zostaną rodzicami, to dla większości to było niewielkim zaskoczeniem. Nikt nie podejrzewał, że aż w takim młodym wieku (ona 21 lat, on 23 lata) powitają na świat swojego pierwszego dziecka. Wszyscy na to długo czekali, aż w końcu, 14 stycznia 2020 roku na rok pojawiła się dziewczynka.

Książę William skomentował odejście swojego brata Harry od królewskiej rodziny

Tą radosną wiadomością podzielili się sami rodzice, Jan i Sylwia. Na Instagramie Przybysz możemy zobaczyć pierwsze zdjęcie maluszki. Zdradziła nawet imię córeczki.

"Pola Dąbrowska. Nasza największa miłość! Dziś nie jestem w stanie napisać nic. Odebrało mi mowę. Wiem jedno. Jesteśmy najszczęśliwszymi ludźmi na ziemi!"- podpisała blogerka. 

Tak samo nie zabrakło komentarza i od samego taty - Jana Dąbrowskiego. 

"Wczoraj wybudziła nas z samego rana, by dzisiaj o 10:27 przyjść na świat. Witak córeczko!" - podzielił się w swoim Instastories. 

Sylwia Przybysz urodziła dziecko

Córka Angeliny Jolie wyprowadza się z mieszkania. Już nie może mieszkać ze swoją matką

Oczywiście gratulujemy młodych rodziców i życzymy dziecku dobrego zdrowia!

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski organizowali swój baby-shower.  Wszystko, oczywiście było na różowo. Kulki, ciasteczka i nawet same ubrania przyszłych rodziców byli w tym słodkim kolorze. Wśród gości mogliśmy zobaczyć:  Angelika Mucha (Littlemooonster96), znana z "Top Model" Żaklina Ta Dinh, influencerka Ola Nowak z kanału Beksy oraz członkowie boysbandu 4Dreamers. Więcej na ten temat, czytaj w naszym artykule. 

Zobacz więcej na kolezanka.com