Urodziła dwie zdrowe dziewczynki, ale odeszła. Nie mogłem sobie wyobrazić, jak żyć bez niej, jak przeżyć takie rozdarcie.

Ale nie musiałem się długo denerwować, bo miałem w ramionach dwie nowonarodzone dziewczynki, musiałem iść na urlop macierzyński i bardzo brakowało mi pieniędzy.

Przez pierwsze kilka miesięcy prawie nie spałem. Nauczyłem się opiekować dziećmi, podjęłem pracę na pół etatu, starałem się jakoś sobie radzić, robiłam wszystko, co mogłem.

Ale wciąż nie miałem wystarczająco dużo pieniędzy. A potem spojrzałem na siebie w lustrze i byłem przerażony. Nie goliłem się od dawna, byłem cały zarośnięty.

Miałem też sińce pod oczami i czułem się, jakbym postarzał się o 10 lat w ciągu kilku miesięcy. Wtedy moi przyjaciele poradzili mi, żebym zatrudniła nianię na godziny i dali mi numer. Zadzwoniłem i telefon odebrała niejaka Katarzyna.

Popularne wiadomości teraz

Irena chce odpocząć, bo odkąd urodziła Zofię, zapomniała. Ale matka mówi, że jej całe życie powinno kręcić się wokół córki

"Długo podejrzewałam, że Marek ma kogoś: kupiłam ostry pieprz i podłożyłam mu do samochodu. On nawet nie zrozumiał, jak się dowiedziałam"

"Kochana, mylisz się. Jak byłaś tutaj nikim, tak i pozostaniesz. Będziesz musiała się z tym pogodzić": nie byłam gotowa tego wysłuchiwać"

"Kupiłam ciastka do herbaty i poszłam do domu kochanki męża. Na początku nie była zadowolona, ale okazało się, że można się dogadać"

Niania nie była starszą kobietą, ale młodą dziewczyną, bardzo ładną. Zostawiłem z nią córki i poszedłem do fryzjera. Kiedy wróciłem, córki czekały na mnie w domu, wyspane i wysprzątane, czego nie było od tak dawna.

Znalazłem pracę, więc zacząłem częściej prosić Katarzynę o opiekę nad dziećmi. Zauważyłem, że szybko znalazła wspólny język z dziećmi.

Okazało się, że rodzice Katarzyny wcześnie zmarli, a ona i jej młodsza siostra zamieszkały z ciotką i wujkiem. Mieli własne małe dzieci, a ona musiała nauczyć się nimi opiekować. Coraz bardziej przywiązywałem się do Katarzyny, a kiedy wyjeżdżała na weekendy, zaczynałem nawet za nią tęsknić.

Potem zdałem sobie sprawę, że nie mogę przestać o niej myśleć. W końcu, gdy zacząłem dobrze zarabiać, poczułem się pewniej i wyznałem Katarzynie, że mi się podoba.

Dziewczyna to odwzajemniła. Wtedy powiedziałem, że chciałbym zacząć się z nią spotykać i tak zaczęła się nasza miłość.

Teraz Katarzyna jest moją żoną, jest w ciąży i spodziewa się chłopca. Wkrótce nasza rodzina powiększy się o kolejnego członka.

Pisaliśmy również o: Po 23 latach niespodziewane otwarcie. Natalia Kukulska dzieli się kulisami małżeństwa. "Różnice, niedomówienia"

Może zainteresuje: Niespodziewane rozczarowanie. Moja córka otrzymała drogi prezent ślubny, ale nie wszystko było radosne

Przypominamy o: Surowa prawda Marcina Hakiela. Koniec kontaktów z byłą żoną Katarzyną Cichopek. „My właściwie nie mamy kontaktów”