Jego rodzice, Lara i Adam, przez wiele lat pracowali za granicą: Lara jako pielęgniarka we Włoszech, a jego ojciec jako kierowca ciężarówki w Niemczech.

Po wielu latach spędzonych za granicą wrócili do domu, aby założyć własną firmę. Kiedy dotarłam do ich domu, byłam zdumiona tym, co zobaczyłam.

Ich dom był pałacem - wspaniałą budowlą z luksusowym wnętrzem i najnowocześniejszymi udogodnieniami, w tym inteligentnym systemem alarmowym, zdalnie sterowanymi zasłonami, oświetleniem z ekranem dotykowym i rzymską sauną.

Mieli nawet letnią kuchnię pośród pięknego ogrodu krajobrazowego, wraz ze sztuczną fontanną i alpejską zjeżdżalnią.

Największe wrażenie zrobiło jednak na mnie miejsce, w którym zjedliśmy posiłek.

Popularne wiadomości teraz

"Ja tu rządzę": moja teściowa robiła mi wyrzuty przy gościach, ale przypomniałem jej, na czyj koszt żyje

"Nawet nie rozpakowuję prezentów mojej teściowej, bo i tak zabierze je dla siebie: to dziwne, ale przyzwyczaiłam się do tego"

"Urodziłam dziecko z żonatym mężczyzną. W wieku 35 lat nie ma co być zbyt wybredną. Ale nie wszyscy wokół mnie tak myśleli"

"Pewnego wieczoru podsłuchałam rozmowę między teściową a mężem. I wtedy zdałam sobie sprawę z tego, co się dzieje: teściowa nie dobiera słów"

Zaprowadzono nas do staromodnej letniej kuchni z chwiejnym drewnianym stołem, drewnianymi oknami i mnóstwem much. Lara podparła okno szmatką, wykrzykując, że wszystko jest już w porządku.

Zaskoczona, zapytałam Michała, dlaczego jego rodzice zdecydowali się żyć w ten sposób, pomimo ich oczywistego bogactwa.

Wyjaśnił, że jego rodzice zbudowali luksusowy dom głównie na pokaz, odłączając nawet całą komunikację.

Kąpali się w letnich prysznicach na podwórku, a ich ekstrawagancka wanna wciąż była nienaruszona. Zastanawiała mnie ich niezrozumiała logika.

Byli zamożni, ale woleli mieszkać w starej stodole, utrzymując wspaniały dom po prostu jako wizytówkę dla przyjaciół i sąsiadów.

Nie mogłam przestać się obawiać, że Michał w końcu przyjmie ten osobliwy styl życia. Gdyby tak się stało, na pewno złożyłabym pozew o rozwód.

Pisaliśmy również o: Kiedy koledzy z klasy zaczęli śmiać się z jej syna, w jednej sekundzie postawiła ich wszystkich na swoim miejscu

Może zainteresuje: Na początku żona mojego brata zamknęła mnie samego w domu, rzekomo przez przypadek, potem zaczęła zajmować łazienkę i toaletę na godzinę rano

Przypominamy o: Niepokojące wieści o stanie zdrowia Ewy Szykulskiej. Aktorka w szpitalu