Jednocześnie starałam się nie zdradzić, że nie śpię. -"Tak, moja droga, musisz jeszcze trochę poczekać. Ja też bardzo cię kocham, ale teraz nie jest odpowiedni moment.

Nie mogę opuścić rodziny, gdy mój syn jest jeszcze mały, potrzebuje opieki ojca. Kiedy trochę dorośnie, zawsze będziemy razem!

Nie było wątpliwości, że rozmawiał ze swoją kochanką. Jak mogłam wcześniej nie zauważyć, że mnie zdradza?

Natychmiast poczułam się bardzo zraniona, ponieważ poświęciłam się rodzinie, a on był taką wredną suką.

Na początku chciałam zrobić mu na złość, ale zdecydowałam, że lepiej będzie złapać go na gorącym uczynku.

Popularne wiadomości teraz

"Ja tu rządzę": moja teściowa robiła mi wyrzuty przy gościach, ale przypomniałem jej, na czyj koszt żyje

"Syn postanowił przedstawić nas swojej narzeczonej, która okazała się mieć temperament, ale nie zgodziliśmy się na jej warunki: byliśmy rozczarowani"

"Nawet nie rozpakowuję prezentów mojej teściowej, bo i tak zabierze je dla siebie: to dziwne, ale przyzwyczaiłam się do tego"

"Pewnego wieczoru podsłuchałam rozmowę między teściową a mężem. I wtedy zdałam sobie sprawę z tego, co się dzieje: teściowa nie dobiera słów"

Wkrótce sama stworzyłam taki przypadek. Powiedziałam mężowi, że jadę z synem do mamy, a sama zostałam z dzieckiem u koleżanki.

Potem, zostawiając syna z Julią, poszłam do naszego mieszkania. A tam był obraz olejny! Mój mąż bzykał się z inną kobietą.

Tego dnia jego kochanka uciekła z naszego mieszkania w samej bieliźnie. Myślę, że zrozumiała, że jestem gotowa wyrwać jej włosy.

Mężczyzna nie spodziewał się mojego przyjazdu i był po prostu zdezorientowany. Siedział z wodą w ustach, podczas gdy ja wrzucałam jego rzeczy do walizki. Nigdy nie wybaczę zdrady.

Mój szacunek do samego siebie po prostu mi na to nie pozwala. Mężczyzna nawet nie próbował się usprawiedliwiać, wiedząc, że w niektórych kwestiach jestem pryncypialna.

Pisaliśmy również o: Kiedy nieżyjąca matka przyszła we śnie i powiedziała jej, że Anna wkrótce zostanie matką, wydawało się to niemożliwe, ale potem zdarzył się cud

Może zainteresuje: Wróciłam z pracy za granicą i zamierzałam kupić mieszkanie dla syna. Ale po tym, co powiedziała jego żona, straciłam tę chęć

Przypominamy o: "Wnuczko, nie tak cię wychowałem. Nie powinnaś oceniać ludzi." Dziadek powiedział i zniknął, zmieniając Martę na zawsze