Adam i Anna przeszli na emeryturę. Adam zdał sobie sprawę, że nigdy nie kochał swojej żony. Ożenił się z Anną, bo po prostu musiał się z kimś ożenić. Matka Adama była kobietą władzy.

Sama znalazła synową dla swojego syna. Adam w milczeniu zgodził się. Żyli razem, nigdy się nie kłócąc i nie obrażając. Adam zawsze był wierny swojej żonie. Pracowali razem w jednej fabryce.

To była chyba jedyna rzecz, która ich łączyła. Anna była kobietą zdystansowaną, nie czytała książek i nie interesowała się nauką. Adam prowadził z żoną rozmowy i dzielili się wspólnymi tematami. Po narodzinach dzieci rozmawiali tylko o nich.

Kiedy dzieci dorosły i wyprowadziły się, mąż i żona od czasu do czasu rozmawiali o pracy. Na emeryturze ciemność zniknęła: "Ania, kupmy dom na wsi. Od dawna chcę zacząć uprawiać ziemię" - zaproponował Adam.

- Nie lubię takich rzeczy. Lubię mieszkać w mieście - powiedziała Ania. Adam zaproponował jej alternatywę: "Kupię dom za własne pieniądze i tam zamieszkam. Ty zostaniesz w mieście.

Popularne wiadomości teraz

"Moja teściowa zniszczyła moje małżeństwo, a teraz prosi o pozwolenie na widzenie się z jej wnukami: ma odwagę"

"Zakochałam się w moim kierowcy w wieku 50 lat. Nie sądziłam, że to możliwe, ale mam męża"

"Pewnego dnia otrzymałem telefon, który zmienił moje życie, była to córka znajomego: powiedziała, że nie żyje"

"Ola nie reagowała na wybryki teściowej, ale tego dnia przesadziła. Nie mogła już tego znieść i opuściła dom"

Anna nie miała nic przeciwko. Mąż długo nie szukał domu, kupił prawie pierwszy, jaki zobaczył. Wyremontował dom i wyposażył pokoje w nowe meble. Adam był szczęśliwy.

Sprowadził na farmę bydło i zaczął uprawiać ziemię. Miesiąc później zdał sobie sprawę, że nie da sobie rady. Jego żona odmówiła przyjazdu do wioski, więc postanowił zatrudnić pomocnika.

Marta od razu przypadła mu do gustu i zamieszkała z Adamem. Nie zauważył, jak zaczął opiekować się kobietą. Natychmiast przypomniał sobie swoją młodość.

Adam zdecydował się na poważny krok. Poszedł do miasta i powiedział żonie, że chce rozwodu. Rozwiedli się, a Adam zaczął mieszkać z Martą.

Anna obraziła się na męża i przestała się z nim kontaktować. Próbowała nawet nastawić dzieci przeciwko ojcu, ale jej się to nie udało.

Pisaliśmy również o: Dramatyczne chwile. Nowe informacje o zdrowiu żony Dawida Kubackiego. Skoczek nie mógł dłużej kryć prawdy

Może zainteresuje: Para już od dawna nie żyła jak mąż i żona. Wszystko szło w kierunku rozwodu, aż pewnego dnia Julia weszła do kuchni

Przypominamy o: Łzy i wzruszenie na pożegnaniu Krzysztofa Respondka. Poruszające chwile, które trudno zapomnieć