Ale zdecydowałam się urodzić. Miałam wszystko: pieniądze, karierę i własny dom - z wyjątkiem dziecka i byłam zdeterminowana, by urodzić je dla siebie.

Czułam się dobrze, ciąża przebiegała prawidłowo, wszystko było w porządku. Na pierwszym USG wszystko było w porządku. Koledzy w pracy zaczęli już zauważać mój okrągły brzuch.

Na drugim USG powiedziano mi, że mam bliźniaki. Byłam zszokowana, ale bardzo szczęśliwa. Nie byłam na to gotowa, ale było już za późno, żeby cokolwiek zmienić.

Było mi bardzo ciężko, odczuwałam silny ból pleców i nóg, w końcu nie byłam już dziewczynką.

W 39 tygodniu miałam cesarskie cięcie. Urodził się chłopiec i dziewczynka. Nie mogłam się doczekać spotkania z nimi.

Popularne wiadomości teraz

"Zamówiłam jedzenie z dostawą i poprosiłam męża, aby za nie zapłacił, powiedziałam, że mu oddam: następnego dnia przypomniał mi o długu"

"Ja tu rządzę": moja teściowa robiła mi wyrzuty przy gościach, ale przypomniałem jej, na czyj koszt żyje

"Wierzyłam, że mój syn jest prawdziwym mężczyzną. Ale pewna notatka od mojej synowej otworzyła mi oczy na prawdę: co on sobie pozwala robić"

"Pewnego wieczoru podsłuchałam rozmowę między teściową a mężem. I wtedy zdałam sobie sprawę z tego, co się dzieje: teściowa nie dobiera słów"

Wypełnili moje życie nowymi kolorami. Tydzień później zostaliśmy wypisani ze szpitala. Moje życie zmieniło się o 180 stopni.

Nieprzespane noce, pieluchy, smoczki, butelki. Codziennie spacerowałam z dziećmi po parku. Aż pewnego dnia spotkałam moją dawną miłość. Moje uczucia znów wybuchły i zaczęliśmy się spotykać.

Potem zaczęliśmy razem mieszkać. Ale po pewnym czasie powiedział, że jest zmęczony dziećmi. Ze względu na niego zrezygnowałam z dzieci i oddałam je do sierocińca.

Potem dowiedzieliśmy się, że dzieci zostały adoptowane przez rodziców mojego chłopaka. Z czasem zakochał się w dzieciach i teraz nasze dzieci mieszkają z nami. Tak ukształtowały się nasze losy.

Pisaliśmy również o: Ewa Błaszczyk pogrążona w żałobie. Poruszające wyznanie aktorki chwyta za serce

Może zainteresuje: Alexander zdecydował się pojechać na pogrzeb swojej siostry, mimo że nic ich nie łączyło. Nie wiedział, że ta podróż wkrótce zmieni jego życie

Przypominamy o: Kobieta weszła do autobusu i zażądała miejsca, na którym siedzieliśmy z synem. Sekundę później sytuacja zmieniła się zupełnie odwrotnie