Była normalną ciężarną matką, niczym nie różniącą się od innych kobiet w ciąży. Lekarze od samego początku wiedzieli, że Ola urodzi bliźnięta, więc postanowili zatrzymać ją pod obserwacją przez ostatni tydzień, aby uniknąć jakichkolwiek komplikacji.

I wtedy nadszedł długo oczekiwany dzień. Ola zaczęła rodzić. Rano urodziła swoje dzieci, silne i zdrowe. Dziewczynka miała jednak znamię na policzku. Ola długo przyglądała się tej plamie, ciemnej i dużej. Nie mogła znieść tego widoku i oddała dziecko pielęgniarce.

Wzięła syna na ręce i spojrzała na niego - piękny chłopiec. Przytuliła go i delikatnie pocałowała.

Lekarze zauważyli, że dziwnie się zachowuje. Kilka minut później fakt ten został potwierdzony: Ola napisała list, w którym zrzekła się nowo narodzonej córki. Wyobrażacie sobie?

Tłumaczyła swoje zachowanie tym, że i tak nie miała męża, nawet gdyby jej syn miał taką plamkę, a ona była dziewczynką. W dorosłym życiu wszyscy będą na nią wskazywać, a ona zostanie przyłapana, to wstyd ....

Popularne wiadomości teraz

"Nie ufaj Lisie, to zła osoba. Znam ją od 20 lat". To nie powstrzymuje jej przed korzystaniem z usług twojego męża

"Całe życie zdmuchiwałam z ciebie kurz, a ty poszedłeś do swojej kochanki: to twoja wina"

"Jeśli chcecie żyć szczęśliwie, nigdy nie dawajcie swoim mężczyznom drugiej szansy. Po rozwodzie nauczyłam się tej lekcji na zawsze"

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

Lekarze byli w szoku. Widzieli i słyszeli wiele rzeczy, ale nie to... Próbowali przekonać matkę, aby nie popełniała tak fatalnego błędu, ale na próżno.

Następnego dnia do szpitala przyszedł wujek dziewczynki i jego żona. Powiedzieli, że chcą adoptować dziecko.

Dzięki Bogu, na świecie nie brakuje dobrych ludzi!