Nie zaprosiłam syna, bo mieszka teraz z inną kobietą i jej nie poznaję, mam i będę miała w życiu tylko jedną synową, a jest nią Anna.

Są rozwiedzeni od około pięciu lat, ale utrzymuję kontakt z moją byłą synową. Zdradził ją z inną kobietą, gdy na świat miało przyjść ich drugie dziecko. Byłam zszokowana, że mój syn zrobiłby coś takiego.

Jego romans trwał miesiącami, a on cały czas okłamywał żonę. Biedna Anna ledwo radziła sobie z dwójką dzieci, podczas gdy jej mąż pracował do późna nad "skomplikowanym projektem".

Później jego kochanka dała mu wybór: albo ona, albo jego żona, a jego syn, nie zastanawiając się dwa razy, spakował walizki i opuścił rodzinę. Zachował się bardzo źle, ale przynajmniej płaci alimenty.

Jednak prawie nie komunikuje się ze swoimi dziećmi, poślubił swoją kochankę i mieszkają razem. Myślał, że zaakceptuję jego nową żonę, ale nie mogę się pozbierać. Niedawno mieli razem dziecko, ale nawet ten fakt nie zmienił mojego zdania.

Popularne wiadomości teraz

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

"Jeśli chcecie żyć szczęśliwie, nigdy nie dawajcie swoim mężczyznom drugiej szansy. Po rozwodzie nauczyłam się tej lekcji na zawsze"

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

Uznaję tylko moje wnuki od Anny, nie chcę żadnych innych dzieci od tej kobiety. Utrzymuję kontakt z synem, może mnie odwiedzać, ale bez nowej pasji. Na urodziny też go zaprosiłam, ale postawiłam warunek, żeby przyszedł sam. Syn odmówił, więc urodziny będę świętować z synową i wnukami, ale bez niego.

Ale moje relacje z synową są doskonałe, Anna jest łagodną i troskliwą matką, a także prawdziwą przyjaciółką. Odwiedzamy się i pomagam jej przy wnukach.

Niestety jej życie osobiste nie układa się najlepiej, bo cały wolny czas poświęca dzieciom i żyje dla nich. Będę im pomagał tak długo, jak będę mógł, ale nie wiem, czy zaakceptuję nową żonę mojego syna i jej dziecko. Czas pokaże.