Mieszkał ze swoją pierwszą żoną przez około 8 lat i mają razem syna. Wszyscy mieszkali razem z jej matką, więc myślę, że dlatego mój syn rozwiódł się z żoną, nie zawsze czuł się komfortowo.

Ich rozwód był dla mnie szokiem, po prostu nie wiedziałam, jak sobie z tym poradzić. Bardzo lubiłam moją synową, jest naprawdę dobrą osobą, chociaż swatka często ingerowała w relacje dzieci, a ja prawie nigdy się z nią nie komunikuję.

Mój wnuk jest kopią mojego syna, bardzo go kocham, dlatego bałam się, że po rozwodzie synowa nie pozwoli mi się z nim widywać.

Syn zaczął więc znowu ze mną mieszkać, niczego nie wyjaśniając, a synowa unikała jakichkolwiek rozmów na temat przyczyny rozwodu. Generalnie wszystko wróciło do normy, utrzymuję kontakt z wnukiem, zazwyczaj wychodzimy razem w weekendy.

Ale mój syn ożenił się po raz drugi, nie bierze udziału w jego wychowaniu, płaci tylko alimenty, a ja nie bardzo lubię tę synową, jest za młoda.

Popularne wiadomości teraz

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Stoję przed mieszkaniem twojego kochanka, kiedy przyjedziesz, otwórz drzwi". Marta nie spodziewała się takiej reakcji męża

Moja była synowa poprosiła mnie, żebym zaopiekowała się wnukiem, bo musiała jechać z matką do stolicy na badania lekarskie. Oczywiście zgodziłam się. I wyobraźcie sobie moje zdziwienie, gdy obecna żona mojego syna zrobiła scenę nieposłuszeństwa.

Teraz nie wiem, co robić dalej. Synowa wielokrotnie dawała do zrozumienia, że chce się przeprowadzić do wynajętego mieszkania, ale ja chcę być blisko syna. Jeśli przyprowadzę wnuka, będzie zła.

Stoję przed trudnym wyborem: albo zamieszkać z moim ukochanym synem i jego żoną, albo zostać sama.

Jednocześnie nie chcę też oddawać swojego wnuka, bo moja była synowa mogłaby się obrazić. Zawiodłam się na synu, który w ogóle nie dba o to dziecko, mógł wyjaśnić całą sytuację swojej nowej dziewczynie i stanąć w mojej obronie.