Wśród wszystkich rzeczy mojego męża zobaczyłam nową koszulę. Dobrze pamiętałam, że nie dałam jej mężowi. Aleksander pił właśnie kawę i postanowiłam go zapytać: „Skąd masz tę koszulę?”. Nic nie odpowiedział i powiedział, że się spieszy.

Nigdy wcześniej nie kupił sobie koszuli. To zawsze była moja odpowiedzialność. Ta reakcja mojego męża wywołała u mnie burzę emocji. Przez cały dzień myślałam tylko o tym.

Moja teściowa od dawna powtarzała mi, żebym bardziej o siebie dbała. Kupowała mi piękne sukienki i dodatki. Trzy miesiące temu urodziłam trzecie dziecko. Nasz najstarszy syn był nastolatkiem, a najmłodsza córka właśnie zaczęła pierwszą klasę. Szczerze mówiąc, byłam bardzo zmęczona i nigdy nie miałam wystarczająco dużo czasu dla siebie.

Mój mąż nigdy nie otrzymywał nadmiernej uwagi od kobiet. Zawsze mieliśmy ciepłe relacje. Nigdy nie pomyślałam, że mogę spodziewać się po nim czegoś złego, na przykład zdrady. Jest jedną z tych osób, które określa się nieprzyjemnym słowem nudziarz.

Jest skromnym i inteligentnym informatykiem. Jego charakter był silny, męski, dobrze traktował swoje dzieci, zawsze starał się wpoić im odpowiednie wartości w życiu.

Popularne wiadomości teraz

Mężczyzna poślubił dziewczynę i wychował jej dziecko. Wiele lat później ich córka postanowiła poznać własnego ojca

„W pierwszych miesiącach po porodzie marzyłam, że ktoś zabierze syna, ale dwadzieścia lat później zdałam sobie sprawę, jak bardzo zgrzeszyłam”

Żona zdała sobie sprawę ze wszystkiego, gdy przekroczyła próg domu i odkryła, że brakuje jej futra: „Maciej, jak mogłeś”

„Oligarcha przywiózł żonę do szpitala położniczego, a po urodzeniu dziecka jej kierowca zawiózł ją nie do luksusowego domu, ale na dworzec kolejowy”

Kilka lat temu mój mąż otworzył własne biuro i nasz biznes się rozkręcił. Kupiliśmy własny dom. Aleksander zaczął jeździć luksusowym samochodem. Od tego czasu zaczęłam otrzymywać różne plotki. Zawsze abstrahowałam od tego, co słyszałam. Ale dosłownie miesiąc temu sam widziałem młodą dziewczynę w jego samochodzie.

Nie zauważyła mnie, ponieważ stałam za bujnym krzewem i obserwowałam ją przez liście. Potem zobaczyłam mojego męża wyjeżdżającego z czyjegoś podjazdu. Wieczorem powiedziałam mu, że moja przyjaciółka widziała go z inną kobietą. Spokojnie odpowiedział, że była to prawniczka z pracy. Powtarzałam sobie, że nawet jeśli coś ich łączy, to nie jest to nic poważnego i wkrótce się skończy.

A dzisiaj w jego szafie pojawiła się nowa koszula. Co powinnam zrobić? Nie chciałam już dłużej milczeć. Po tym, jak wrócił do domu z pracy, ponownie poruszyłam ten temat. Powiedział mi, że od dawna jest zakochany w innej kobiecie. Ponieważ niedawno urodziło nam się dziecko, zapytałam go: „Jak długo to trwa?”.

Odpowiedź wprawiła mnie w osłupienie: ich romans trwa od trzech lat. I to nie wszystko. Ona urodziła jego dziecko. Powiedział, że mnie zostawia, ale zawsze będzie pomagał dzieciom finansowo.

Nie wiem, co robić w tej sytuacji. Mój mąż już o wszystkim zdecydował, nie mogę go powstrzymywać. Ale jak mam teraz żyć z trójką dzieci? Po prostu nie będę miała czasu na zorganizowanie sobie życia!

Tak po prostu, w jednej chwili najbliższa osoba staje się obca.