Anna wybierała się na zjazd szkolny. Nie widziała swoich kolegów z klasy od czasów liceum i chciała dowiedzieć się o ich życiu.

Czy Marta nadal ma takie piękne i długie włosy, czy Katarzyna została aktorką, tak jak zawsze chciała i czy Joanna nadal jest zła, że Anna umówiła się kiedyś z Adamem?

W ósmej klasie Anna była niezwykle popularną dziewczyną w szkole. Chłopcy zawsze kręcili się wokół niej. A dlaczego nie? Była piękna, szczupła, niska — po prostu standard piękna.

Sama Anna bardzo lubiła Marcina, ale on nie zwracał na nią uwagi. Anna postanowiła więc wykorzystać Adama, aby Marcin był zazdrosny i zwrócił na nią uwagę.

Wszyscy uważali, że Anna ukradła Adama Joannie, która bardzo go lubiła. W rzeczywistości Anna nikomu się nie postawiła, tylko raz zgodziła się, by Adam odprowadził ją do domu. Ale nawet po tym Adam nie zwracał uwagi na Annę. Zapomniała o nim, gdy nagle zaprosił ją na randkę.

Popularne wiadomości teraz

„Jestem zmęczona byciem służącą dla moich wnuków i męża: śpię kilka godzin w nocy, kiedy to się skończy”

„Ani jego nowa żona, ani nawet jego własna matka nie chciały zająć się dzieckiem: mój mąż musiał kłócić się z nimi obiema”

„Przyjaciele w końcu postanowili się pobrać. Organizowali wesele tylko dla bliskich, a potem córka zapytała ich, dlaczego biorą ślub dopiero teraz"

„Był bogatym chłopakiem, więc podałam adres domu przecznicę przed moim, nie chciałam pokazać, że jestem prawie żebraczką”

Od tego czasu zaczęli się spotykać, a miesiąc później Anna zaszła w ciążę. Jej matka powiedziała, że nie może znieść wstydu, więc wysłała dziewczynę do wioski swojej babci. Anna ukończyła więc studia zaoczne i wróciła do miasta.

Wstąpiła do technikum, a następnie zaczęła pracować jako szwaczka w znanej firmie. Dziewczyna zapisała małą Annę do przedszkola.

Lata mijały, Lara poszła do szkoły i stała się dorosła, a w wieku 16 lat powiedziała matce, że jest w ciąży. Anna wspierała córkę, bo w tamtym czasie nikt jej nie pomagał, a ona rozumiała, jak trudno jest samotnie wychowywać dziecko.

Dwa lata później Lara wyszła za mąż. Ojciec dziecka był jeszcze za młody, więc od razu powiedział, że się z nią nie ożeni, ale Krzysztof zgodził się przyjąć ją nawet z dzieckiem. Pokochał małą Marię jak własną!

Aby w jakiś sposób pomóc swoim dzieciom, Anna postanowiła wyjechać do Hiszpanii do pracy. Tam pracowała jako pielęgniarka dla starszej pani i spotkała swoje przeznaczenie!

Syn kobiety natychmiast zakochał się w Annie i starał się spędzać z nią dużo czasu, a po sześciu miesiącach wyznał swoje uczucia. Zaczęli mieszkać razem, a później pobrali się.

Pewnego dnia Anna otrzymała telefon od Lary z dobrą wiadomością, że Maria jest w ciąży. Tak, w wieku 16 lat. W wieku 48 lat Anna była już prababcią! Przyjechała na zjazd ze swoją prawnuczką, ale na początku nie wszyscy w to uwierzyli. Musiała opowiedzieć historię swojego życia kilka razy! Jedyne, czego Anna zdołała się dowiedzieć, to to, że Joanna nie była na nią zła za chodzenie z Adamem.