Jego żona wyjechała w delegację i zostawiła po sobie cały garnek barszczu, mały bałagan w łazience i zapach perfum.

Kiedy kobieta wyjeżdża, mężczyzna stara się zrobić dla niej coś miłego w tym czasie, ale nie dotyczy to Macieja.

Maciej postanowił, że nadszedł czas, aby zrobić bałagan w domu, ugotować pieczone mięso i zaprosić znajomych na piwo.

Wieczorem przyszli koledzy i zaczęli prowadzić szczere rozmowy o kobietach. Jeden chwalił się swoimi romansami na boku, drugi narzekał na swoją żonę, która stała się nudna i nieciekawa. W tych wszystkich rozmowach Maciej rozpoznał siebie. Zapragnął też czegoś nowego, co sprawi, że jego serce zacznie trzepotać jak dawniej.

Żona Macieja, Krystyna, była nie tylko dobrą gospodynią domową, ale także namiętną kobietą w łóżku, ale z biegiem czasu wypróbowali wszystko, co mogli, a on znał jej każdy ruch od początku do końca. I nagle przypomniał sobie, jak to jest po raz pierwszy, kiedy nie wiesz, czego się spodziewać.

Popularne wiadomości teraz

„Mój mąż poszedł na ryby z przyjacielem, a potem spotkałam tego "przyjaciela" w supermarkecie: zaniemówiłam”

„Przez pięć lat myślałam, że mój mąż już nie żyje, ale pewnego dnia prawda wyszła na jaw: dlaczego nie zauważyłam tego wcześniej"

Żona zdała sobie sprawę ze wszystkiego, gdy przekroczyła próg domu i odkryła, że brakuje jej futra: „Maciej, jak mogłeś”

„Czy mogę dostać gorącą herbatę z kawałkiem chleba, nie martw się, usiądę na parapecie i poczekam”

Początkowo chciał nawiązać kontakt z kobietami o łatwej cnocie, ale potem zdecydował się poznać kobietę na portalu randkowym. Była u niego następnego dnia.

Wypili dobrego drinka, więc mężczyzna prawie nic nie pamiętał. Nawet nie zauważył, że kobieta wyszła. Wkrótce wróciła jego żona i natychmiast dowiedziała się o wszystkim.

Jego żona zorientowała się we wszystkim po dwóch kieliszkach wina w zlewie i odkryła, że brakuje jej futra. Maciej nie stawiał oporu, tylko przyznał się do wszystkiego.

Mężczyzna zaczął szczerze przepraszać, mówiąc, że obiecała mu góry złota. Powiedziała, że nauczy go czegoś, co uszczęśliwi jego żonę, ale zabrała futro Krystyny i nie pokazała mu nic nowego.