Kot Steve ma 18 lat, imponujący wiek jak na kota. Pojawił się swojej kochance, gdy miała zaledwie 12 lat. Steve miał być prezentem dla swojej młodszej siostry, ale sam kot przywiązał się do starszej dziewczynki. Stali się nierozłączni.

rosytroll | Imgur
rosytroll | Imgur

Ale Steve zasłynął nie ze względu na swój honorowy wiek i miłość do kochanki, ale ze swojego dramatu. Wynika to z faktu, że za każdym razem kot dosłownie płacze, gdy zdejmuje się mu ulubiony sweter z dzianiny.

Panny młode przed i po zrobieniu makijażu ślubnego. Szczęka opada, jaka różnica!

Zwierze dostawało sweter, kiedy musiał się ruszyć: właściciel bał się, że kot zamarznie w bagażniku i wykazał się odrobiną kreatywności. Początkowo kot przyzwyczaił się do nowych ubrań, ale potem był tak przyzwyczajony do ciągłego chodzenia w swetrze, że teraz robi skandal, gdy po raz pierwszy próbuje go zdjąć.

Popularne wiadomości teraz

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

zdjęcie rosytroll | Imgur
zdjęcie rosytroll | Imgur

zdjęcie rosytroll | Imgur
zdjęcie rosytroll | Imgur

Dominika Tajner zdradziła, kim jest jej ukochany!

Kot również boleśnie odczuwa rozstanie z gospodynią. Kiedy musiała wyjechać na staż, on nawet odmawiał jedzenia. Z tego powodu weterynarze przepisali kotu kurację antydepresyjną.
Jednak gdy w pobliżu jest kobieta, Steve może być psotny. Lubi miauczeć z niezadowoleniem i chodzić pod jej stopami, jeść rośliny, staczać się z łóżka na podłogę z hukiem, lizać farbę i dezodorant. A nawet ślinienie się ze szczęścia!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com