Dominika Tajner urodziła się 7 marca 1979 roku. Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunkach: Turystyka i Rekreacja oraz Odnowa Psychosomatyczna. Od 2012 roku była żoną Michała Wiśniewskiego (wokalisty zespołu Ich Troje). Rozstała się z nim w 2019 roku. 

Czy cesarskie cięcie można uznać jako poród? Aleksandra Żebrowska zabrała głos

Po jakimś czasie zaczęła się spotykać z tajemniczym warszawskim biznesmenem, tożsamość którego nie zdradzała. Ale ten związek nie przetrwał na długo. Jak się okazało, jej partner był zbyt zazdrosny, czego Dominika nie mogła wytrzymać. 

Teraz była żona Wiśniewskiego znajduje się w nowym szczęśliwym związku. Całkiem niedawna kobieta sama o tym poinformowała w swoich social mediach. Kim jest nowy tajemniczy mężczyzna Dominiki Tajner? W rozmowie z "Twoim Imperium" celebrytka zdradziła, że jest bardzo szczęśliwą!

Ta znajomość nie trwa od wczoraj i już wiem, że na pewno nie jest wynikiem chwilowego zauroczenia -powiedziała Dominika. 

Czy Ewa Wachowicz otworzy swoją restaurację? „Razem ze wspólnikami podjęliśmy decyzję”

Do tej pory trzymała wszystko w tajemnicy, ale na teraz uchyliła trochę zaslonę. 

Powiem tylko, że nie jest Polakiem i nie mieszka w Polsce, co obecnie jest pewnym utrudnienie

Doda kusi odważnym zdjęciem w stroju kąpiełowym. Doda (Dorota Rabczewska) to polska piosenkarka, działaczka społeczna i celebrytka. Jakiś czas temu postanowiła całkiem zmienić swoją działalność, a właśnie poświęciła siebie branży filmowej. Ze swoją ekipą kręciła film "Dziewczyny z Dubaju". Prywatnie była żoną Radka Majdana. W 2009 roku się rozstali. W 2017 roku zaręczyła się w producentem filmowym Emilem Stępniem.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com