Doda (Dorota Rabczewska) to polska piosenkarka, działaczka społeczna i celebrytka. Jakiś czas temu postanowiła całkiem zmienić swoją działalność, a właśnie poświęciła siebie branży filmowej. Ze swoją ekipą kręciła film "Dziewczyny z Dubaju". Prywatnie była żoną Radka Majdana. W 2009 roku się rozstali. W 2017 roku zaręczyła się w producentem filmowym Emilem Stępniem.

Monika Zamachowska zbyt krótko obcięła włosy! Jak teraz wygląda?

Teraz piosenkarka znajduje się na wakacjach ze  swoją przyjaciółką . Jakiś czas temu gwiazda pochwaliła się odważnymi zdjęciami, gdzie eksponowała swoje wysportowane i seksowne ciało. O tym szczegółowo możesz przeczytać w naszym artykułu. 

Na ten raz celebrytka znów zademonstrowała intymne zdjęcie w swoich social mediach. Między innymi zaprezentowała się w odsłonie niczym Pocahontas. Zamiast spódniczki, nałożyła skąpe majtki, spód których dobrze było widać jej pośladki. 

Ewa Minge szaleje ze swoim wyglądem. Na ten raz usta i brwi. Jakie zabiegi znów robiła?

Popularne wiadomości teraz

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Mrowisko

Ty masz mnie za głupią dzikuskę🤫 -napisała Doda na Instagramie. 

"Nie jeden tam majty przybliżył, żeby zobaczyć czy nie widać", "Ja się obawiam, że masz więcej strojów kąpielowych, niż wszyscy fani razem wzięci", "Majteczki się zsunęły", "Ta pierwsza fotka trochę dziwnie wyszła przy majtkach" -pisali internauci.

Jak obecnie wygląda Lucelia Santos, która 45 lat temu zagrała główną rolę w telenoweli „Niewolnica Isaura”. Pod koniec lat 80. ukazała się na naszych ekranach telenowela „Niewolnica Isaura”. Była to pierwsza telenowela wyświetlana w Polsce, dlatego widzowie szczerze współczuli głównej bohaterce i martwili się o jej los.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com