Ewa Minge jest polską projektantką i osobowością telewizyjną. Współpracuje z Telewizją Polską, Polsat i TVN. Współtworzyła garderobę i wizerunek Jolanty Kwaśniewskiej. W jej kreacjach prezentowały się publicznie osobowości medialne, takie jak Kelly Rowland, Cheryl Cole, Paris Hilton, La Toya Jackson, Ivana Trump czy Adriana Karembeu. Prywatnie ma dwóch synów Oskara i Gaspara od pierwszego związku. W 2017 roku po raz drugi wyszła za mąż. 

Joanna Krupa opublikowała zabawne nagranie z Ashą. Zamiast zabawki wzięła zwykły mop. Po co?

Ewa chętnie korzysta się z różnych zabiegów kosmetycznych. Ostatnio pochwaliła się swoim kolejną wizytą do kosmetyczki. Na ten raz postanowiła ulepszyć swój makijaż permanentny brwi oraz poprawić usta.

Od wielu miesięcy walczę ze starym makijażem permanentnym brwi. Kiedy je robiłam, miałam informację, że powinien się do dwóch lat wchłonąć. Niestety nie wchłonął się dużo dłużej, a jedynie zmieniał barwy na sine. Uważam, że mogła to być wina mojej skóry, leczenia itp., jednak problem pozostał -napisała Minge na swoim profilu instagramowym.

Popularne wiadomości teraz

Poznajesz osobę na tym zdjęciu? Dziś zna ją każdy, lecz nie wszyscy darzą ją sympatią

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

instagram ewa minge
instagram ewa minge

Dalej zaznaczyła, że ona zaufała w tej materii kosmetyczce, która angażuje się w sprawy założonej przez Ewę fundacji. 

Monika Mrozowska pokazała, jak karmi małego synka. W opisie poruszyła ważny temat

Walcząc z tym, czego nie chcę, dałam się namówić na makijaż ust. Dałam się, bo Ilona wspiera od dawna naszą fundację i pomaga dziewczynom wyglądać pięknie.

Co się stało z twarzą Agnieszki Dygant? W celu promocji komedii Agnieszka Dygant wystąpiła w Dzień Dobry TVN. W końcu jest ona jedną z najpopularniejszych twarzy tej produkcji. Jednak jeśli mowa o twarzy... trudno nie zauważyć, że wygląd aktorki w ostatnich latach bardzo się zmienił. Kontynuację czytaj TU.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com