Joanna Krupa to polsko-amerykańska modelka, aktorka, prezenterka telewizyjna, aktywistka praw zwierząt i celebrytka. Od 2010 jest jurorką i gospodynią programu TVN Top Model. Była prowadzącą programu TVN Misja pies i jednego z odcinków talk show Showmaxu SNL Polska. Wielokrotnie gościła w programie śniadaniowym Dzień dobry TVN. Była gościem talk-shows Kuba Wojewódzki, Świat się kręci i Gwiazdy Cejrowskiego.

Zenek Martyniuk jest załamany. Chodzi o jego wnuczkę Laurę

Więcej niż rok temu Krupa po raz pierwszy stała mamą. Na świat pojawiła się kochana córka Asha Leigh. W swoich mediach społecznościowych modelka bardzo często dzieli się zdjęciami oraz nagraniami tego, jak spędza czas ze swoją pociechą. 
 
Tak, ostatnio Joanna Krupa opublikowała niezwykłe zabawne nagranie ze swoją "księżniczką". Między innymi Asha Leigh miała jazdę na mopie. 

Kto potrzebuje zabawek 😂 kiedy masz babcię. Zabawki nie trzeba jak jest babcia -napisała Joanna Krupa.

Popularne wiadomości teraz

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Pod zamieszczonym filmikiem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów gwiazdy. W tym ocenili kreatywność babci:
 
Dokładnie! Najlepsze zabawy w koszu na pranie
 
Najlepsze sa Babcie 
 
takie zabawki są najlepsze
 
Pomysłowa babcia
 
Katarzyna Cichopek pokazała zdjęcie z młodości. Katarzyna Cichopek jest polską aktorką, prezenterką telewizyjną. Swoją największą popularność zdobyła dzięki roli Kingi Zduńskiej w telenoweli M jak Miłość. Tak samo brała udział w telewizyjnym programie rozrywkowym Taniec z gwiazdami. Szczegółowo na ten temat czytaj TU.
 
Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com