Zenek Martynuk jest znanym polskim królem disco polo. W 1989 roku założył zespół Akcent, który przyniósł mu dużo sławy i pieniędzy. Najbardziej znany utwory Martyniuka, to są Przez twe oczy zielone oraz Prawdziwa miłość to ty, które do dziś cieszą się wielką popularnością. Prywatnie Zenek jest związany z Danutą. Małżeństwo mają jedynego syna Daniela. 

Zenek Martyniuk
Zenek Martyniuk

W ostatnich czasach nazwisko Martyniuk coraz bardziej pojawiało się na polskich tabloidach. Między innymi jest to wszystko przez syna Daniela, który dużego narobił w swoim życiu. Miał problemy z prawem, naruszał zasady kwarantanny, wyciągał na wierzch brudy z życia prywatnego po rozwodzie z byłą żoną Eweliną. 

Lech Wałęsa skarży się na zarobki. Prezydent jest zmuszony znów pracować jako elektryk

Teraz sytuacja trochę się poprawiła. Zenek często dzwoni do swojej wnuczki i rozmawia z nią przez telefon. No i oczywiście chce z nią się spotkać, ale na tym etapie na razie nie jest to możliwe. Jak donosi Super Express wszystko przez pandemię koronawirusa.

Popularne wiadomości teraz

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Zenek i Danusia chcieliby jeździć do Laury jak najczęściej, ale rodzice Eweliny boją się wizyt gości w czasie pandemii. Doskonale wiedzą, że Zenek spotyka się z ludźmi, grywa koncerty dla telewizji, więc naraża na zakażenie koronawirusem nie tylko siebie, ale i rodzinę.

Także Zenek chciał zorganizować piękne urodziny ukochanej wnuczcę, ale nie wszystko jest takie proste:

Gromadzić się nie wolno, dlatego o dużym przyjęciu urodzinowym wszyscy muszą zapomnieć.

Piękna i młoda! Katarzyna Cichopek pokazała zdjęcie z młodości

Poza tym Ewelina nie zamierza przyjeżdżać do Białegostoku, dlatego, że nie chce się widywać byłego męża Daniela z jego partnerką Faustyną:

Może i by Ewelina przyjechała z Laurą na trochę do Zenka i Danki, ale nie chce konfrontacji z Faustyną. Daniel coraz częściej widywany jest na mieście ze swoją dawną miłością. Niedawno Faustyna była w Białowieży, gdzie Martyniukowie mają drugą posiadłość.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com