Gwiazda serialu "Rodzina zastępcza" Monika Mrozowska ostatnio została mamą po raz czwarty. Z Maciejem Auguścikiem-Lipką urodziła synka Lucjana. Od poprzednich związków ma trójkę dzieci. W latach 2003–2012 była związana z Maciejem Szaciłłą, z nim urodziła dwóch córek Karolinę i Jagodę. A w związku z operatorem filmowym Sebastianem Jaworskim ma syna Józefa. 

Zenek Martyniuk jest załamany. Chodzi o jego wnuczkę Laurę

Monika Mrozowska pokazała, jak karmi małego synka

Na Instagramie, gdzie aktorka ma ponad 143 tysięcy osób, Monika opublikowała zdjęcie, gdzie karmi małego Lucjana. W opisie poruszyła ważny temat połogu.
 
"Dużo się mówi o ciąży, porodzie, a o połogu prawie wcale... A okazuje się, że dla wielu matek to on jest najbardziej traumatyzującym przeżyciem. To tylko (i aż) 6 tygodni, dlatego nie bójcie się prosić o pomoc (macie prawo czuć się słabe, to wam w żaden sposób nie umniejsza), nie stawiajcie sobie wygórowanych oczekiwań i...dopuszczajcie do siebie i dziecka tylko te osoby, do których macie 100 proc. zaufanie" - napisała.
Dalej opowiedziała o tym, jak się czuje razem z dzieckiem. Jak dba o swoje ciało oraz jaką odzież nosi.
 
"Nie muszę przesiadywać 2 godz. w łazience, aby codziennie rano wziąć ciepły prysznic, wymasować ciało olejem z migdałów lub innym, zadbać o bliznę, żeby ładnie się goiła, a włosy wzmocnić ulubioną odżywką. Nie maluję się, ale... jeśli miałabym na to ochotę i poprawiłoby to mój nastrój, to też bym to robiła. To wszystko zajmuje góra 10-15 minut. Ubierajcie siebie i dziecko wygodnie. Nie wciskajcie się na siłę w jeansy sprzed ciąży (też tak kiedyś robiłam). Miękkie, otulające koszule, bluzy, niegryzące swetry i ... dobrze dobrana bielizna potrafi zdziałać cuda pod kątem samopoczucia".
Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com