Monika Zamachowska jest polską dziennikarką, prezenterką. Była prowadzącą, autorką i współautorką programów Kulty popkulturyTeleadwokatEuropejczycyStrefa otwartaWitaj, EuropoEuropa da się lubićOrzeł czy reszta? i Wstęp Wolny. Od 2013 do 2019 roku była prowadzącą programu "Pytanie na śniadanie". 

Joanna Krupa opublikowała zabawne nagranie z Ashą. Zamiast zabawki wzięła zwykły mop. Po co?

Monika Zamachowska krótko odcięła włosy

W swoich social mediach prezenterka zaskoczyła swoją publiczność, a właśnie dlatego, że opublikowała swoją nową fryzurę. Zamachowska krótko odcięła włosy!

Chcecie zmiany? Oto zmiana. Dla kobiety radykalne cięcie włosów to zawsze zapowiedź nowego rozdziału życia. Idzie nowe. Moje. Bądźcie ze mną. A Tobie, Olu dziękuję, że mnie wysłuchałaś. Styliści fryzur zawsze byli najlepszymi terapeutami. Na koniec zdjęcie z filtrem i, uwierzcie lub nie, to jestem prawdziwa ja -napisała dziennikarka. 

Popularne wiadomości teraz

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Monika Mrozowska pokazała, jak karmi małego synka. W opisie poruszyła ważny temat

Większości osobom metamorfoza gwiazdy bardzo się spodobała.

W takiej fryzurze najlepiej, Pięknie Pani wygląda, Bardzo ladnie Pani Magdo 🤩ładnemu zawsze ładnie, Pięknie ja też chcę taka, pięknie 🔥🔥🔥, Pięknej kobiecie w każdej fryzurze pięknie.

A jak wam się podoba Monika z nową fryzurą?

Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie tuż po ciężkim treningu. Małgorzata Kożuchowska jest najbardziej znana z serialu "Rodzinka. pl", gdzie zagrała słynną Natalię Boską. Tak samo pojawiała się w innych produkcjach: Kiler, Kiler-ów 2-óch , M jak miłość czy Druga szansa. Prywatnie jest związana z Bartłomiejem Wróblewskim. Z nim poślubiła się w 2008 roku. Matką Kożuchowska stała w dość późnym wieku, 43 lata. W 2014 roku urodziła synka Jana Franciszka. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com