Małgorzata Kożuchowska jest najbardziej znana z serialu "Rodzinka. pl", gdzie zagrała słynną Natalię Boską. Tak samo pojawiała się w innych produkcjach: Kiler, Kiler-ów 2-óch , M jak miłość czy Druga szansa. Prywatnie jest związana z Bartłomiejem Wróblewskim. Z nim poślubiła się w 2008 roku. Matką Kożuchowska stała w dość późnym wieku, 43 lata. W 2014 roku urodziła synka Jana Franciszka. 

Monika Mrozowska pokazała, jak karmi małego synka. W opisie poruszyła ważny temat

Na Instagramie często możemy zobaczyć zdjęcia Kożuchowski z pracy, no i raz na jakiś czas widzimy fotki synka Jasia. W tym ostatnio Małgorzata pochwaliła się fotografją tuż po ciężkim treningu.
Bez makijażu, w czerwoną od ćwiczeń twarzą, Małgosia wygląda pięknie! Trzeba się przyznać, że nie każdy odważył się wystawić coś podobnego!
Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Katarzyna Cichopek pokazała zdjęcie z młodości. Katarzyna Cichopek jest polską aktorką, prezenterką telewizyjną. Swoją największą popularność zdobyła dzięki roli Kingi Zduńskiej w telenoweli M jak Miłość. Tak samo brała udział w telewizyjnym programie rozrywkowym Taniec z gwiazdami. Jest reprezentantką Polski w 1. Konkursie Tańca Eurowizji. Prywatnie jest związana z tancerzem Marcinem Hakielą. Z nim poznała z się w programie Taniec z gwiazdami, w 2005 roku. Wychowują syna Adama i córkę Helenę. Kontynuację czytaj w naszym artykule. 
 
Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com