Pies o imieniu Stellapo zobaczył wiewiórkę w telewizji. Jego reakcja jest niesamowita!

Pies o imieniu Stella szczęśliwie mieszka ze swoimi właścicielami w Stanach Zjednoczonych. Oprócz przytulania się z właścicielami i spacerów przede wszystkim uwielbia obserwować wiewiórki na podwórku. Może wyjść, położyć się na werandzie i czekać godzinami, aż wiewiórki wyjrzą na podwórko. Jednocześnie nie goni za nimi, a po prostu obserwuje.

Top 3 niezawodne sposoby na czystą toaletę

Jednak zimą Stella więcej czasu spędza w domu, a wiewiórki o tej porze roku to już nie tyle - chowają się w drzewach. Właściciele postanowili więc zadowolić zwierzaka i wymyślili jej rozrywkę. Znaleźli na YouTube filmy, gdzie pokazywane rude zwierzęrka. 

Początkowo Stella spokojnie obserwowała ptaki w telewizji, ale kiedy na ekranie pojawiły się jej ulubione wiewiórki - była po prostu w szoku! Właściciele śmiali się z reakcji psa i udało im się sfilmować to na wideo.

Popularne wiadomości teraz

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

„Nie mogliśmy powstrzymać emocji, kiedy zobaczyliśmy jej reakcję. Stella nigdy nie oglądała telewizji z takim entuzjazmem. Oglądała ten film przez około godzinę i zainteresowanie nie zniknęło” - mówi gospodyni.

Tłusty Czwartek. Zwyczaje w Polsce i na świecie

Od tego czasu właściciele często zadowolą Stellę i włączają jej wiewiórkę na telewizorze lub tablecie. Kupili nawet jej małe pluszowe wiewiórki, z którymi teraz nieustannie się bawi. Jak niewiele potrzeba do szczęścia psa!

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com