Eris to 2-letni pies z dużym nosem. Rzeczywiście rasa chartów jest nam znana z dłuższych pysków, ale Eris ma szczególnie długi nos. Według Dailymail nos szczeniaka ma już 31 cm (12,2 cala) długości. Być może największy nos na świecie lub bliski rekordowi Guinnessa.

Ola Kwaśniewska świętuje swoje 40. urodziny. Czym się zajmowała córka prezydenta Polski, jak była osobą publiczną?

Właścicielka szczeniaka - 27-letnia Lily Camburian z Richmond (USA) w lipcu 2018 roku odebrała Eris od hodowcy rosyjskich chartów. Od razu została ostrzeżona, że ​​szczeniak ma wadę genetyczną, ma problemy z ugryzieniem i ten pies nie będzie się nadawał na wystawy. Ale to nie przeszkadzało gospodyni. Pysk Eris stopniowo się rozciągał, a gdy dorastała, zaczęła wyglądać bardzo nietypowo i przyciągała wszystkie spojrzenia.

Popularne wiadomości teraz

Krwawy Księżyc w 2021 roku: co warto o nim wiedzieć

Rewelacyjnie prosty przepis na makowiec jak u babci

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Pies gra na pianinie, a mała dziewczynka tańczy. Ten filmik jest hitem w sieci

Lily mówi, że podczas spaceru z psem ludzie na ulicy nieustannie ją zatrzymują, próbując dowiedzieć się, jaka to rasa. Lily prowadzi konto na Instagramie od pierwszego dnia, kiedy dostała Eris i stopniowo stało się bardzo popularne. Obecnie subskrybuje ją prawie 180 tysięcy osób. Według gospodyni, Eris świetnie wykorzystuje swoją przewagę i skutecznie wbija się w nos, gdy tylko jest to możliwe.

Horoskop miłosny. Walentynki właśnie minęły. Dla każdego w związku był to ważny dzień. Niektórzy spędzili go obtoczeni prezentami, dla innych była to zwyczajna niedziela. Czy ma to wpływ na przyszłość twojego związku? Zobacz, co mówi horoskop dla par.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com